Jakie jest zastosowanie nadmuchiwanej kuli śniegu

Ludzie zawsze lubią robić różne dekoracje podczas wakacji. W ostatnich latach możemy zobaczyć wiele przezroczystych kulek jako ozdoby na ulicy. To jest nadmuchiwany produkt. Niektórzy organizatorzy wydarzeń wolą korzystać z tej dmuchanej kuli śniegu.

inflatable snow globe

Nadmuchiwana kula śnieżna jest szeroko stosowana w zajęciach na świeżym powietrzu, takich jak fotografia, reklama, wystawy, promocje, schroniska, camping i inne zajęcia na świeżym powietrzu. Ta płatek śniegu jest bardzo popularny. Sposób instalacji jest również bardzo prosty i można go łatwo zbudować w ogródku, parku, ogrodzie, centrum handlowym. Jak stwierdzono na początku tego artykułu, ta przezroczysta śnieżna kula ziemska z matą służy do dekoracji atmosfery podczas wielu świąt.

Są dwa główne powody, dla których jest tak popularny. Z jednej strony, ponieważ produkt ten ma kształt płatka śniegu, bardzo łatwo jest przyciągnąć uwagę przechodniów. Z drugiej strony kulki płatka śniegu są małe i lekkie, dzięki czemu można je łatwo przenosić. Ważną rzeczą jest to, że możesz umieścić wiele ciekawych dekoracji w śnieżnej kuli ziemskiej, a także możesz zainstalować światła. W nocy włącz światła w środku, a cała przezroczysta śnieżna kula będzie jak piękna kula, która będzie świecić.

Oprócz roli ozdoby, ta przezroczysta śnieżna kula ziemska z matą może być również używana jako mini przestrzeń eventowa. W zależności od wielkości może pomieścić 2-8 osób. Na powierzchni kuli ustawiamy wejście i wyjście, z którego ludzie mogą wejść do płatka śniegu. Prawidłowo użyty ten nadmuchiwany produkt może trwać do 3 lat lub dłużej. Ponadto, gdy nie jest używana, wyczyść powierzchnię kuli płatka śniegu i przechowuj ją w suchym otoczeniu.