Co to jest clear nadmuchiwane zdarzenie kopuła namiot

Bardzo podoba mi się igloo, gdzie żyją Eskimosi, ponieważ jest jak ogromna śnieżka, tak piękna. Budowa igloo stawia wysokie wymagania otaczającemu środowisku, więc igloo zazwyczaj mogą być budowane tylko w zimnych obszarach o dużej szerokości geograficznej. Zwykle uważamy, że życie w igloo nie jest ciepłe. Jednak ze względu na specjalną strukturę igloo temperatura wewnątrz jest wyższa niż na zewnątrz.

clear inflatable dome tentIgloos nie istnieje już tylko jako domy mieszkalne. Wraz z rozwojem społeczeństwa i transportu, ludzie stopniowo budować igloo w budynkach ozdobnych. W tym samym czasie, coraz więcej ludzi idzie do tych obszarów, aby zobaczyć igloo. Innymi słowy, igloo jest piękne i atrakcyjne dla ludzi.

Dziś przedstawię wam wyraźny nadmuchiwany namiot kopułowy. Ten przezroczysty nadmuchiwany namiot kopułowy wygląda jak igloo. Nadaje się do przechowywania różnego rodzaju działań i jest nadmuchiwanym produktem o bardzo mocnych funkcjach praktycznych. Wykorzystuje strukturę dwuwarstwową, warstwa zewnętrzna jest przezroczysta PVC, a warstwa wewnętrzna to biały PVC. W razie potrzeby możemy również zainstalować w środku listwy świetlne.

transparent inflatable event tent

Przezroczysty nadmuchiwany namiot imprezowy może być szeroko stosowany w imprezach, promocjach, wystawach, reklamach, tymczasowych schronach, spotkaniach, dekoracjach, a nawet kempingach. Ponieważ materiały, które wybieramy, są wodoodporne i trudnopalne, namioty mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz. Jednak ponieważ namiot jest nadmuchiwany, a całkowita masa jest lżejsza niż namiot stoiska, nie zaleca się używania go w wietrzną, grzmiącą i deszczową pogodę.

Czy obawiasz się, że takie nadmuchiwane namioty będą trudne do zbudowania? Powiem wam, że montaż i demontaż nadmuchiwanego namiotu jest łatwiejszy niż namiot stoiska. Potrzebujemy tylko pompy powietrza, aby nadmuchać i opróżnić nadmuchiwany namiot. Jeśli jest to duży namiot, potrzebujesz ręcznej pomocy. Gdy nadmuchiwany namiot nie jest używany, możemy go złożyć i przechowywać w suchym miejscu, co znacznie oszczędza miejsce.