Jaka jest przewaga nadmuchiwanego stanowiska natryskowego

Obecnie wiele marek nadmuchiwanych kabin lakierniczych dostępnych na rynku jest dostępnych w wielu rozmiarach i kolorach. Ponieważ są trwałe i dostępne z wieloma korzyściami. Dlatego te nadmuchiwane kabiny natryskowe są coraz bardziej popularne

inflatable paint tent

Dlaczego coraz więcej osób wybiera nadmuchiwane kabiny natryskowe? A teraz porównajmy się z kabinami natryskowymi z metalowymi zamknięciami?

1) nadmuchiwany namiot rozpryskowy nie wymaga środkowych podpór drogowych wewnątrz konstrukcji, jest samonośny.

2) Nadmuchiwane konstrukcje są szybsze i tańsze w transporcie niż metalowe konstrukcje otoczone. Aby zastąpić metalową półkę , potrzeba około 64 godzin pracy z 3-4 mężczyznami, podczas gdy nadmuchiwana struktura implikuje ich ustawienie tylko przez 4 godziny pracy z 2 mężczyznami.

3) nadmuchiwana konstrukcja zajmuje mniej miejsca i waży mniej niż metalowe konstrukcje, co sprawia, że nadmuchiwane są ekonomiczne i mniej wymagające do transportu z obszaru na obszar. A nadmuchiwane zajmują mniej ważne pomieszczenie, gdy nie są używane.

4) Nadmuchiwane konstrukcje dają więcej przestrzeni użytkowej niż różne konstrukcje, które wymagają środkowych podpór drogowych. Oznacza to, że nadmuchiwany budynek może pomieścić więcej osób tym łatwiej.

5) Nadmuchiwane konstrukcje są bardziej atrakcyjne.

Kompaktowa konstrukcja do wykorzystania jako stoisko wystawowe lub do pracy przy okazjach, możemy specjalnie wyprodukować twoje nadmuchiwane, aby naprawdę wyjść z grupy. Kształt, kolor i rozmiar można dostosować