Co to jest nadmuchiwana poduszka powietrzna

Podczas niebezpiecznych działań personel przygotuje z wyprzedzeniem serię sprzętu ochronnego, aby uniknąć wypadków. Zwłaszcza w zawodach sportowych, pierwszą rzeczą jest ochrona bezpieczeństwa osobistego uczestników. Takie jak balans, gimnastyka, skok wzwyż i inne przedmioty wysokiego ryzyka. Ponadto w codziennej akcji ratunkowej bardzo potrzebne są różne środki ochronne.

Inflatable Stunt Air Bag

Teraz przedstawiamy produkt do nadmuchiwanej poduszki powietrznej kaskaderskiej do ochrony bezpieczeństwa, który jest bardzo odpowiedni do uprawiania sportów halowych i outdoorowych. Ta poduszka powietrzna jest odpowiednia do BMX, jazdy na nartach, snowboardzie, skoków w stylu dowolnym, kolarstwa górskiego, halowych lub zewnętrznych trampolin do parkowania. Poduszek powietrznych można również używać do komercyjnych lądowisk, akrobacji, toreb gimnastycznych i sprzętu do podnoszenia ciężkich przedmiotów w górę i w dół.

Ten dmuchany materac powietrzny wykonujemy z wielką starannością i kunsztem. Składa się z dwóch lub więcej komór. Poduszka powietrzna jest napompowana dmuchawą. Dolna komora jest najpierw napełniana, a następnie górna komora jest napełniana. Wykonanie napełnienia całej poduszki powietrznej zajmuje 1-5 minut. Aby lepiej osiągnąć miękkie lądowanie, zainstalowaliśmy wyloty powietrza z boku poduszki powietrznej. Dmuchawa stale pompuje poduszkę powietrzną przez te wyloty, a jednocześnie nadciśnienie powietrza również przelewa się z tych wylotów. Podczas lądowania wyloty te umożliwiają również pochłanianie wibracji przez powietrze i zapewniają miękkie lądowanie, aby zapobiec podskakiwaniu.

Nadmuchiwana poduszka powietrzna kaskaderska jest wszechstronna i używamy materiałów zgodnych ze standardami, aby były bardzo bezpieczne i trwałe. Przy prawidłowym stosowaniu produkt może przetrwać lata. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi nadmuchiwanymi produktami, prosimy o kontakt.