What Is The Inflatable Bandshell Stage Cover

Nadmuchiwane pokrowce sceniczne nadają się do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, promocji, koncertów, reklam, wystaw itp. Styl, rozmiar i kolor pokrowca scenicznego nie są stałe i można je dostosować do formy imprezy i liczby uczestników. Ta nadmuchiwana opaska sceniczna ma cechy nadmuchiwanych produktów, takich jak lekka, mobilna, łatwa w budowie i wielokrotnego użytku.

inflatable bandshell stage cover

Materiał na naszą zewnętrzną nadmuchiwaną sceniczną osłonę to nylon pokryty PCV lub plandeka PVC, który jest wodoodporny i trudnopalny, i uzyskał certyfikat SGS i EN71. Tak długo, jak operacja jest prawidłowa i użytkowanie jest prawidłowe, nadmuchiwany namiot może być używany przez 2-3 lata. Przechowuj namiot w suchym otoczeniu, aby uniknąć wilgoci i pleśni, które mogą uszkodzić namiot i uniemożliwić jego użytkowanie. Ponadto wyposażymy dmuchane namioty w dmuchawy. Użyj dmuchawy, aby szybko napompować i spuścić powietrze z namiotu. Po użyciu składany namiot można łatwo przenosić.

Jak wspomniano wcześniej, ta nadmuchiwana osłona sceniczna jest szeroko stosowana w różnych zajęciach na świeżym powietrzu, takich jak promocje, koncerty, reklama, wystawy, ochrona samochodu itp. Dzięki temu namiot ten możemy organizować wydarzenia w dowolnym miejscu i czasie. W przeciwieństwie do zwykłych miejsc, nadmuchiwane pokrowce sceniczne, jako produkty nadmuchiwane, są bardziej atrakcyjne z wyglądu. Szczególnie w działaniach promocyjnych nadmuchiwane namioty łatwiej przyciągają przechodniów i szybko zwiększają przepływ pasażerów.

Jeśli chodzi o reklamę, nadmuchiwane namioty mogą obniżyć koszty reklamodawców. Ponieważ w porównaniu do tradycyjnych metod reklamowych, nadmuchiwane namioty są tańsze i lepiej przystosowują się do miejsca imprezy. Co ważniejsze, stosowanie nadmuchiwanych namiotów jako formy reklamy jest bardziej innowacyjne i bardziej atrakcyjne dla klientów.