Co to jest najlepszy sprzęt hurtownia Sport interaktywne gry

Dwa miesiące temu, poprosiłem mojego ojca, ' czy chcesz robić interesy w hurtowych rozrywka sprzęt? Niedawno Technika gry interaktywne sport są bardzo gorąco w naszym mieście. Jak o to?' Mój ojciec skinął głową, był bardzo zadowolony usłyszeć mój zawiadomienie. Potem uśmiechnął się i mówił o nim.


' Lubię grać z nim, ale nie wiem jak zrobić biznes, więc jest to bardzo trudne dla mnie. Nie sądzisz?' mój ojciec powiedział. Pytalem się czegoś nauczyć od rówieśników, którzy zwykle hurtownia urządzeń rozrywkowych, postanowił spróbować.

Co fakt mój ojciec nigdy nie zrobił każdej firmy, ponieważ był nauczycielem przed. Teraz on ma nie cieście na okres jednego roku, i chce wziąć udział w działalności społecznej. Jako nowy człowiek biznesu mój ojciec jest bardzo pewny siebie w cokolwiek.

Pewnego dnia, powiedział, ' rozrywka wyposażyć mężczyzn jest bardzo odpowiedni dla mnie. Mam nadzieję, że będę mógł spróbować, a może wartość tę szansę, ponieważ jest to mój pierwszy biznes. " Od tego dnia mój ojciec zaczął się na to przygotować. W krótkim czasie wiele pięknych rozrywka sprzęt są nabywane przez mojego ojca, zwłaszcza interaktywne sport sprzęt gry, to bardzo dobrze się sprzedaje.


Zip Line inflatable Obstacle course for event party 

Mamy wiele rodzajów gier interaktywnych sport, i najbardziej purplar sprzęt nosi również zip line tor przeszkód nadmuchiwane dla zdarzeń strony wypożyczalnia. Jego wymiar jest około 63' L x 21' B x 25' H, a materiał jest plandeka 0,55 mm PVC, dzięki czemu jest bardzo wytrzymałe i łatwe w obsłudze.

 

Co to jest najnowsze i najbardziej popularne nadmuchiwane interaktywne sport? Czy kiedykolwiek słyszałeś o nadmuchiwane zip line? Według mojego ojca ten sprzęt gry interaktywne sport jest najnowsze i najbardziej popularne w 2017 roku na całym świecie. Może nie znasz, i Ci również nie może grać z nim w ogóle. Nie martw się o to, to rzeczywiście bardzo prosty.

 

Jak grać z line zip nadmuchiwane? Line zip nadmuchiwane wymaga odwagi, zwinność, szybkość i ducha współzawodnictwa. Dwie osoby najpierw wspinaczka na wulkan i skalowanie wewnątrz wulkanu do wiszącego mostu. Ludzie muszą wspiąć się przez most wiszący 40 stóp góry. Każda osoba jest zabezpieczona do zip line koszyka przez nasze recepcjonistki. Skoro każdy uczestnik jest gwizdek wieje i zawodnicy zejść w dół linii zip 40 stóp w dół.

 

Jednym słowem interaktywne sport sprzęt gry są bardzo przydatne w wszelkiego rodzaju miejsca rozrywki, ten biznes nie jest złe. W związku z tym mój ojciec to jako jego pierwszy biznes, być może pozostanie z moim ojcem na zawsze.