Co to jest namiot imprezowy

Namioty są bardzo powszechne w naszym życiu i możemy z nich korzystać w wielu sytuacjach, np. Na kempingach, pracy na świeżym powietrzu, na przyjęciach lub w miejscach niektórych katastrof. Namioty są dla nas przydatne i zapewniają nam dużo wygody.

    

W twoich wyobrażeniach namioty mogą być po prostu uporządkowane w jeden rodzaj - normalne namioty, które składają się ze stalowej ramy i płótna. Powiąż płótno na stalowej ramie z wieloma linami. Ale teraz jest inny rodzaj namiotu, w którym nie trzeba wykonywać tak dużo pracy, aby go skonfigurować. Potrzebujesz tylko mniej czasu i zużywasz mniej siły, aby je skonfigurować. To nadmuchiwane namioty. Jednak w zależności od wielkości, struktury i funkcji namiotu można go podzielić na kilka stylów. Posiada nadmuchiwany namiot ratunkowy dla pierwszej pomocy, nadmuchiwany namiot dla uchodźców, nadmuchiwany namiot z kostki, nadmuchiwany namiot imprezowy i tak dalej. Teraz przedstawię wam nadmuchiwany namiot imprezowy.

                                

Item:IT-159


Nadmuchiwane namioty imprezowe są zwykle duże, a pokazane na zdjęciu to 20 * 10 * 5M. Istnieje kilka w rozmiarze 15m * 10m * 5m. Ale rozmiar można zmienić, ponieważ możemy go dostosować do rozmiarów, o które pytają klienci.

 

Niezależnie od rodzaju produktów klienci zawsze dbają o jakość. Tego rodzaju nadmuchiwane namioty imprezowe są wykonane z plandeki PVC jako materiału. Jak wiadomo, plandeki PVC to obecnie najbardziej zaawansowany materiał na świecie. Gwarantuje to jakość materiału. W przeciwnym razie zagwarantowana jest również produkcja całego namiotu. Wszystkie złącza namiotu są podwójnie szyte wewnątrz i podwójne szwy na zewnątrz, aby upewnić się, że nadmuchiwane produkty są wystarczająco mocne. Najważniejszą rzeczą jest to, że nasze szwy są wykonywane przy użyciu nici, która może znieść dużą siłę przed rozdarciem.

 

Zamek na nadmuchiwanych produktach jest bardzo ważny, ponieważ decyduje o tym, jak długo mogą trwać nadmuchiwane produkty. Ten rodzaj nadmuchiwanego budynku namiotu imprezowego wykonany jest z mocnego i gładkiego zamka u dołu każdego nadmuchiwanego. Gdy suwaki są wystarczająco gładkie, może to uniemożliwić ucieczkę powietrza na zewnątrz. Za pomocą zamków błyskawicznych można szybciej opróżnić powietrze. Jednym słowem nadmuchiwany namiot imprezowy jest dobrej jakości.