Do czego służy przenośna kopuła planetarium?

Kiedy są długie wakacje i podróżowałeś do miejsc, które chcesz odwiedzić i masz dość podróżowania, co możesz zrobić podczas nadchodzących długich wakacji? Nie martw się! Jest inny wybór dla ciebie. Twoje dzieci są zainteresowane uniwersytetem lub nauką, ale nie możesz znaleźć dobrego sposobu, aby pomóc im dowiedzieć się więcej na ich temat. To też nie musi się martwić. Mobilna kopuła planetarium może być twoją pomocą!

6m dome tent


Mobilna kopuła planetarium jest nowym i szczególnym rodzajem kopuł. Ma dwoje drzwi, z których jedno jest wejściem, a drugie wyjściem. Kopuła planetarium ma specjalny obraz, który może odbijać światło z projektorów po jednej stronie jego wnętrza. Może być używany jako teatr, który może pomóc Ci spędzić wakacje.

 

Może służyć nie tylko jako teatr rodzinny, ale może też być odkrywcą uniwersyteckim. Ta mobilna kopuła planetarium została zaprojektowana do badań naukowych, astronomii, geologii i geografii. I może pokazać to wszystko w interaktywny sposób. To zaspokoi ciekawość twoich dzieci. Co więcej, ten rodzaj specjalnych kopuł jest najbardziej zaawansowanym mobilnym cyfrowym systemem planetarium, który jest pełen astronomii i pokazów naukowych. Może być narzędziem dla szkół, szkół wyższych, klubów młodzieżowych i grup harcerskich, aby pokazać niesamowity świat dzieciom i dorosłym.

 

Przy tak niesamowitych funkcjach, co sprawi, że poczują się atrakcyjniejsi? Teraz przedstawię ci inne korzyści.


Po pierwsze, jest to przenośność. Jak można zyskać na tej nazwie kopuły, przenośna kopuła planetarium jest przenośna i ma małe światło. Te dwie cechy sprawiają, że transport może być łatwy. W rezultacie możesz zabrać go do miejsc, w których chcesz podzielić się filmami z członkami rodziny lub przyjaciółmi, lub sprawić, aby dzieci lub uczniowie mogli cieszyć się niesamowitą nauką i uniwersytetem.

Po drugie, można go łatwo złożyć i ustawić w kilka minut. Po znalezieniu płaskiego poziomu, na którym można go założyć, możesz połączyć go z dmuchawkami i zacząć dmuchać. Po kilku minutach zobaczysz, że kopuła stoi przed tobą. a kiedy skończysz podróż, możesz wydmuchać powietrze i złożyć ją na małe kawałki, a następnie umieścić w prywatnym samochodzie.