Co to jest dobre doświadczenie z dmuchaną przenośną planetarną kopułą

W przeszłości zawsze chodziliśmy do stabilnego kina, aby obejrzeć film z naszymi przyjaciółmi, członkami rodziny lub kochankiem. Stabilne kino zawsze ma płaski ekran, projektor i wiele schodów dla publiczności. Tak jak wielu ludzi, zawsze kupuję z nami trochę soku i popcornu i jadam je z moimi partnerami podczas oglądania filmu. Czuję, że zawsze robię to samo, gdy oglądałem filmy w kinach z wyjątkiem różnych filmów, które oglądamy. Czasami wydaje mi się, że oglądanie filmów w ustalony sposób jest tak nudne. A oglądanie filmu z płaskim ekranem jest tak nieciekawe. Pewnego dnia nowy teatr daje mi inne odczucie oglądania filmów. Robi na mnie głębokie wrażenie. Jest to nadmuchiwana przenośna kopuła planetarium, nowa kreacja i zapewnia kinematografię trzeciego wymiaru.

Nadmuchiwana przenośna kopuła planetarium jest pokazana na powyższym zdjęciu. A jego wewnętrzną strukturę pokazano na poniższym obrazku. Podobnie jest z normalnymi teatrami, ma projektor i kilka krzeseł. Inną rzeczą jest to, że jego ekran jest wygięty i na klifie przenośnej kopuły planetarium. Jedna część kopuły ma specjalny materiał. Wykonany jest z warstw tkanin powlekanych PVC, połączonych spawania wysokiej częstotliwości lub mechanicznego szycia. Projektor odbija światło i pokazuje na nim film. Ze względu na wyprofilowaną strukturę film sprawia, że efekt wizualny jest trzecim wymiarem.

Po ustawieniu nadmuchiwanej przenośnej kopuły planetarium ludzie muszą po prostu połączyć kopułę z dmuchawami wysokociśnieniowymi. Otwórz moc i spraw, aby dmuchawy wdmuchiwały powietrze przez kilka minut, teatr stanął przede mną. Jest to druga rzecz, która sprawia, że czuję się inny niż film oglądający w stabilnych kinach. Widzę kino ustawione przeze mnie.


Najbardziej pod wrażeniem jest zewnętrzna scena nadmuchiwanej przenośnej kopuły planetarium w nocy. Pokazano to na poniższym zdjęciu. Dzięki specjalnemu materiałowi kopuły ludzie mogą cieszyć się pokazem zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz podczas projekcji, co oznacza, że kopuła może dać osobie widok 720 stopni. Co więcej, kolorowy wygląd kopuły w nocy jest dobrą scenerią miasta nocą.


Co za wyjątkowe i imponujące kino!