Witamy w Yolloy Inflatable Maze

nadmuchiwany labirynt interaktywny

Czy spodziewasz się labiryntu nadmuchiwanych przeszkód zamiast labiryntu wanilii bez interaktywnych barier? Potem trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz nowy projekt zabawy nadmuchiwany labirynt trawnik wyświetla dużą labirynt struktury.


Z nadmuchiwanym labiryntem nie musisz budować dużego labiryntu od zera. Teraz kupujesz niedrogi, komercyjny labirynt nadmuchiwany i pompujesz go za pomocą dmuchaw w ciągu kilku minut, potem masz gotowy labirynt do eksploracji i wyzwania.


Nadmuchiwany labirynt to świetna konstrukcja na zewnątrz do nadmuchiwanych wypożyczalni dla dorosłych i dla dzieci, jest świetną zabawą na odwierty, konkursy, poszukiwanie skarbów, karnawały, szkoły i kościoły. Istnieje kilka ich rodzajów, takich jak labirynt kukurydzy, laser, nerf, paintball, nawiedzony dom Halloween itp., Mogą być używane na różne okazje.


Ten nieszlachetny labirynt może być jedynym labiryntem, który mogli znaleźć drobni tropiciele, ale nie znajdą wyjścia, raczej chcą pozostać w środku i dobrze się bawić godzinami. Możesz wziąć ten nadmuchiwany sprzęt na karnawały i imprezy szkolne lub inne zajęcia pełne dzieci.