Oglądaj gwiazdy pod namiotem bańki podczas biwakowania

Nadmuchiwany Camping Dome Bubble Starry Night Tent zrewolucjonizował sposób, w jaki widzimy rzeczy podczas biwakowania. Namioty te przyniosły radość wielu osobom, od młodych ludzi po pary. Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć niezapomniane noce podczas pobytu na kempingu, te namioty całkowicie Ci to zapewnią. To jest sposób na oglądanie jasnych gwiazd. Oglądanie gwiazd w nocy jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich można doświadczyć, ale dzięki tym namiotom możesz mieć lepsze wrażenia, zwłaszcza gdy jesteś tam z bliskimi.

Ale najczęściej zadawane pytanie brzmi: jak działają te bańkowe namioty. Przeprowadzę Cię przez kilka rzeczy, które musisz zrobić, aby ten namiot bańki się udał.

1. Najpierw musisz zdobyć odpowiednie miejsce, aby postawić swój namiot. To miejsce powinno być płaskie i wolne od gruzu skalnego, ponieważ skały mogą przebić namiot i odmówić ci zabawy.

2. Po drugie, po prostu wyjmij swój namiot z torby, a ponieważ znalazłeś to idealne miejsce, po prostu znajdź plandekę i połóż plandekę na tym konkretnym obszarze. Dobrze jest znaleźć wysoki teren, aby uniknąć powodzi w przypadku, gdy pada deszcz, gdy jesteś tam. Ma to zapewnić pełne doświadczenie, na jakie zasługujesz.

3. Następnym krokiem jest rozłożenie namiotu we wszystkich kierunkach. Można to osiągnąć, ciągnąc wszystkie boki namiotu.

4. W tym momencie jesteś gotowy do pompowania powietrza, aby nadmuchać swoją bańkę. Znajdź tuleję inflacyjną i uruchom pompę. Pompowanie powinno zająć około 2-8 minut, biorąc pod uwagę rozmiar namiotu.

5. Nie martw się, jak wchodzisz bez spuszczania powietrza z namiotu. Na zdjęciu zapewniono kompletną strukturę. Cała konstrukcja jednoczęściowa w tym napompowaniu jest niezbędna do instalacji. Nadmuchiwany namiot kempingowy Dome Bubble Starry Night Tent to szczelna konstrukcja, po napełnieniu powietrze może utrzymać się w środku przez 2-3 dni. używana plandeka PCV, która jest wzmocniona siatką wewnątrz i obustronnie pokryta PVC. Jest wodoodporna, odporna na promieniowanie UV i trudnopalna. A potrzeba utrzymania pożądanego i stałego nacisku ma dmuchawę, która wykonuje zadanie utrzymując kształt namiotu.

6. Teraz masz czas, aby dostać się do namiotu i oglądać galaktykę w zaciszu swojego namiotu.

Więcej szczegółów zapraszamy do przeglądania naszej strony na http://www.yolloy.net/Clear-Inflatable-Dome-Tent/Outdoor-Inflatable-Camping-Dome-Bubble-Starry-Night-Tent-1160.html