Niezwykłe dmuchane chaty na niezwykłe noce

Więcej turystów twierdzi, że kreacje „Bubble Tree” to „niezwykłe nadmuchiwane chatki na niezwykłe noce”.


Nadmuchiwane namioty z bańkami są pompowaną strukturą, a ich niewielkie rozmiary sprawiają, że są stosunkowo łatwe do spakowania i schowania. Podczas gdy hotel nie jest dokładnie szorstki na zewnątrz (namioty są wyposażone w wygodne meble i podczas cieplejszych sezonów, goście mogą wybierać miejsca z jacuzzi), cel podróży z pewnością będzie wyjątkowym przeżyciem, które wprowadzi Cię w naturę.


Nocowanie pod gwiazdami lub widzenie wschodzącego i zachodzącego słońca nie jest już czymś, czego wielu ludzi już doświadcza. A normalny namiot lub samochód kempingowy oznacza, że ludzie tęsknią za tymi rzeczami.


Teraz więc coraz więcej turystów przybywa na kemping evnt, aby wypróbować nowe doznania. Namiot bąbelkowy przeznaczony jest dla dwóch osób dorosłych, ale można go dostosować do sypialni mniejszych dzieci.


Jeden projekt, zwany Cristal Bubble, jest całkowicie przezroczysty, dając widok 360 stopni na okolicę. Ale dla osoby bardziej prywatnej projektant stworzył również inną, którą nazywa „kokonową” wersją projektu Cristal. Jest to całkowicie otwarte na niebo, ale otaczająca ściana oznacza, że mieszkańcy nie są widoczni z zewnątrz. Luksus: namioty - wraz z oświetleniem i stołem - można wypożyczyć na kempingach we Francji.

Inny projekt, zwany BubbleLodge, przypomina bardziej willę niż pokój i jest zbudowany z dodatkową przestrzenią, która może być wykorzystana jako łazienka lub mniejsza sypialnia.

Kiedy „bańka” jest napompowana, ma kształt ze śluzą przy wejściu i cichą pompą, która utrzymuje stały nacisk na otaczające „ściany”.


Dźwięk zewnętrzny jest ograniczony do minimum, podczas gdy wewnątrz hałas jest powiększony, co, według projektanta, zachęca mieszkańców do stworzenia spokojnej atmosfery poprzez szeptanie.


Projektant dodał: „Dla turystów schroniska Bubble są miejscem, w którym można odpocząć, odetchnąć lub po prostu się cofnąć”.


Sprzedawca powiedział „więc projektant zaprojektował to ekscentryczne schronienie w celu zaoferowania niezwykłego doświadczenia pod gwiazdami przy zachowaniu komfortu sypialni.”


Sufit bańki ma Drogę Mleczną, goście będą mogli cieszyć się tym, jak również niezwykłą zmiennością światła zachodu i wschodu słońca.