Transparent nadmuchiwany namiot trawnik

W naszej szkole seniora odkryłem, że większość uczniów i nauczycieli zawsze wybierała się z przezroczystym trawiastym namiotem na wyprawę, bardzo podobał im się ten styl życia, wiesz dlaczego? Ponieważ przezroczysty nadmuchiwany namiot trawnikowy jest bardzo wygodny i modny, szczególnie w naszej wspólnej podróży.

 

Oczywiście uwielbiam też być w przezroczystym nadmuchiwanym namiocie na trawnik, żeby odpocząć. Któregoś dnia przypomniałem sobie, że mój nauczyciel zabrał się z nadmuchiwanym namiotem trawiastym przed kolegami z klasy, przez długi czas patrzyliśmy na ten piękny nadmuchiwany namiot i mieliśmy nadzieję, że będziemy mogli go wykorzystać w tym samym czasie.

 

W rzeczywistości, ponieważ jego nadmuchiwany namiot trawnikowy jest przezroczystym namiotem PCV z jasnym światłem, dzięki czemu mój nauczyciel ma dobrą widoczność wokół niego . Potem, gdy podróż się skończyła, uczniowie wyszli i zapytali nauczyciela o ten namiot , nauczyciel uśmiechnął się do nas z radością.

 

Powiedział też, że jego nadmuchiwany namiot trawnikowy jest najnowszym, a inni nauczyciele też mają tego samego . W związku z tym, te najnowsze namioty z przezroczystego PVC nadmuchiwane są wysyłane dla wszystkich nauczycieli przez naszą szkołę w 2013 roku. Teraz, jeden z nich jest jego zdjęciem, możesz rzucić okiem.

 

inflatable clear bubble tent  

 

Jest to nadmuchiwany namiot trawnikowy wykonany z handlowego PVC, kopuła ma średnicę około 4m i 3,2mH, tunel ma około 2mx2m.

 

O jego użyciu, sprzedaży i wynajmie, używane w parku rozrywki lub stoczni rodziny. Czasami możemy zainstalować go na trawniku podczas naszej wspólnej wyprawy, jest to dla nas dobre miejsce odpoczynku. Nie błąka się wielu nauczycieli również w tym roku używa najnowszego przezroczystego namiotu z nadmuchiwanego namiotu PVC.

 

Nadszedł sezon wiosenny, może coraz więcej nauczycieli wybierze się na wyprawę wiosenną, więc ten przezroczysty nadmuchiwany namiot z PVC jest najlepszym sprzętem do odpoczynku w podróży. Jak wszyscy wiemy, podróż jest naszą ulubioną codzienną działalnością na całym świecie, nikt jej nie lubi, tylko podróż może przynieść nam dobry nastrój.

 

Jeśli podróż jest twoim hobby, nie możesz przegapić tego przezroczystego nadmuchiwanego namiotu na trawnik, czy szkoda! Tak czy inaczej, podróż istnieje wszędzie, wszyscy bardzo chętnie podróżują, szczególnie młodzi ludzie. Dlatego wszyscy uczniowie i nauczyciele chcieliby wziąć   przezroczysty nadmuchiwany namiot trawnikowy   za wspólną podróż.