Aby doświadczyć międzygwiezdnego z przenośnym nadmuchiwanym namiotem kopułowym planetarium

Dla wszystkich wszechświat jest bardzo tajemniczą i nieznaną egzystencją. W całym systemie kosmicznym ziemia jest tylko bardzo małą planetą, oprócz niezliczonych gwiazd i materii. Często myślimy o tym, czy kosmici naprawdę istnieją? Czy są jakieś inne gwiazdy, które żyją jak Ziemia?

Ciekawi ludzie badali nieznane pole poza ziemią od czasów starożytnych do współczesnych. Każdy ma nadzieję odkryć tajemnicę wszechświata. Aby zbadać tajemnice wszechświata, wynaleźliśmy różne samoloty i statki kosmiczne i założyliśmy Międzynarodową Stację Kosmiczną. Eksploracja wszechświata rozpoczyna się od księżyca najbliższego nam.

inflatable planetarium tent

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna (ISS) jest obecnie największą platformą kosmiczną na orbicie. Posiada nowoczesny sprzęt do badań naukowych, laboratorium kosmiczne, które może prowadzić zakrojone na szeroką skalę, multidyscyplinarne podstawowe i stosowane badania naukowe. Wspiera długotrwałe przebywanie ludzi na orbicie okołoziemskiej.

Oprócz naukowców, którzy specjalizują się w dziedzinie wszechświata i zjawisk astronomicznych, istnieje wielu miłośników astronomii ludowej, którzy są również bardzo pasjonatami wszechświata. Jednak ze względu na ograniczenie warunków praktycznych, obecnie nie jest możliwe, aby wszyscy "wylecieli z ziemi". Dlatego planetaria zostaną zbudowane w niektórych rozwiniętych obszarach, aby zapewnić społeczeństwu możliwość zbliżenia się do wszechświata. W wielu szkołach szkoła lub związek studentów organizuje kilka stowarzyszeń fanów astronomii i wszyscy wspólnie odkrywają tajemnice wszechświata. Wiele wyspecjalizowanych instytucji edukacyjnych stopniowo pojawiało się w społeczeństwie, aby szerzyć wiedzę astronomiczną.

portable planetarium dome

W niektórych obszarach, gdzie brakuje warunków, agencje rządowe lub organizacje społeczne obecnie nie mają zdolności do budowy planetariów, a większość ludzi nie ma wysokiego popytu w tej dziedzinie. Tak więc, aby zaspokoić potrzeby niewielkiej liczby astronomów, możemy rozważyćnadmuchiwany namiot planetarium, który jest przenośną kopułą planetarium, która może być używana w dowolnym miejscu. Coraz więcej szkół i placówek oświatowych chętnie korzysta z tegomobilne planetarium. Jest on używany głównie do zjawisk astronomicznych i projekcji gwiazd, tworząc wciągające i wciągające doświadczenie.