Przezroczysty PVC Nadmuchiwany Namiot Bańki Trawnikowej W Parkach

W ostatnich latach wiele osób lubi korzystać z nadmuchiwanego namiotu na trawnik w wolnym czasie na trawniku, zwłaszcza przezroczystym nadmuchiwanym namiocie z bąbelkami z trawnika z PCV Jest to postęp w społeczeństwie, wiemy, że życie potrzebuje aktywności, tylko to może sprawić, że ludzie bardzo szczęśliwi. Jak dla mnie, chciałbym również cieszyć się naturą w każdym tygodniu lub na wakacjach.


W rzeczywistości wiele razy korzystałem z przezroczystego nadmuchiwanego namiotu z PVC i za każdym razem czuję się bardzo komfortowo. Podobnie jak następny, jest to również moje ulubione narzędzie outdoorowe. Być może możesz zadać mi pytanie: „Czy to powoduje jakieś uszkodzenie trawnika?”, Odpowiedź brzmi: nie. Przede wszystkim należy uważnie się temu przyjrzeć, a następnie posłuchać perspektywy ludzi na ten temat.


Nadmuchiwany namiot z bańkami

O tym nadmuchiwanym namiocie z bańką na trawnik jest przezroczysty, aby użytkownik mógł wyraźnie zobaczyć cały krajobraz. Kiedy pozostaliście w jego wewnętrznym, jakże komfortowym stanie! Mówiąc ogólnie, wykonany jest z PVC o grubości 0,8 mm, kopuła ma około 4 m średnicy, wysokość wynosi około 3 m, a tunel ma około 2 mx 2 m.


Poza tym jest to samouszczelniający się namiot z przezroczystego PVC. Dmuchawa powietrza jest standardem dla różnych rynków, z akcesoriami takimi jak dmuchawa powietrza, zestaw do naprawy blachy, klej, instrukcja i tak dalej. Zwykle jest używany w parku rozrywki lub stoczni rodzinnej, to znaczy jest najlepszym narzędziem do biwakowania na świeżym powietrzu.


Na przykład niektórzy pracownicy parku powiedzieli: „namiot nie może w ogóle uszkodzić trawnika, mały otwór zostanie przywrócony do normalnego stanu poprzez delikatne nadepnięcie na niego. Obecnie wszystkie parki są w większości odporne na deptanie odmian trawników. Poza tym jeden dyrektor parku również popiera namiot, który nie ma wpływu na trawnik.


Jednak ten dyrektor parku podkreślił, że społeczeństwo nie powinno wchodzić na trawnik podczas okresu pielęgnacji trawnika, ponieważ trawa może być łatwo zraniona. W międzyczasie park zostanie wzniesiony na znak, aby przypomnieć odwiedzającym o tym podczas konserwacji.

Dlatego też stopy podporowe nadmuchiwanego namiotu z bańkami są bardzo cienkie, nie uszkodzą trawnika. Jeśli chcesz użyć nadmuchiwanego namiotu nadmuchiwanego z PCV, nie krępuj się żadnych elementów . Jest popularny na całym świecie, wszyscy chętnie z niego korzystają, ponieważ przezroczysty nadmuchiwany namiot z PVC nie powoduje żadnych szkód na trawniku w parku.