Powody, dla których wybieramy mobilną kopułę planetarium

Czy chcesz obserwować gwiazdy? Chcesz doświadczyć różnych odczuć wizualnych? Nie wahaj się. Mobilna kopuła planetarium pozwoli Ci osiągnąć swoje marzenie.


Wierzę, że teraz większość szkół w szkołach jest wyposażona w sprzęt multimedialny, dzięki czemu nauczanie staje się żywe. Możemy na przykład użyć go do oglądania filmów edukacyjnych, rozrywki w tym samym czasie, aby zdobyć wiedzę. Ale jednocześnie odkryliśmy, że niezależnie od zasłony w klasie, jak grube światło zewnętrzne wpłynie na efekt oglądania, niech dobry film stanie się nudny. Również, gdy impreza rodzinna, oglądanie filmów jest dobrym wyborem. Ale gdy liczba ludności jest zbyt duża, domowa mała sala projekcyjna jest wystarczająco przestronna. Lepsze zajęcia rekreacyjne dla niektórych stały się trudnymi trudnościami. Tak więc organizowanie imprezy staje się zbędne. Jednak kiedy mamy mobilną planetarium, wszystkie te problemy nie będą już problemem.


Ruchoma kopuła planetarium jest wykonana z materiału o elastycznej strukturze, dzięki czemu kopuła jest ognioodporna i trwała. Kopułę można ustawić w 15 minut. Wewnętrzna część kopuły ma specjalną powłokę, która jest wyjątkowa dla wyświetlacza planetarium. Powietrze w kopule może wymieniać się z powietrzem na zewnątrz w każdej chwili. Rata jest bardzo wygodna, o ile otwiera kopułę, włącza dmuchawę powietrza i połączenie kurtyny powietrznej, kopułę można zainstalować w 15 minut. Rozmiar i kolor mogą się różnić w zależności od wymagań klientów. Bez względu na to, jak ciężko, postaramy się jak najlepiej osiągnąć cel. Na przykład kopuła pokazana na zdjęciu jest zwykła. Jego rozmiar to 5 m ~ 8 m średnicy lub według rozmiaru niestandardowego, a kolor jest ciemnoniebieski. Ciemny może być także przez nas dostarczony. Jest 85 cm * 50 cm * 50 cm, gdy jest zapakowany i 8 ml * 8 mW * 5 mH, gdy jest wypełniony powietrzem. Materiał nadaje się do wyświetlania filmów. Oznacza to, że kopuła nie tylko może zapobiec przenikaniu światła zewnętrznego do pomieszczenia z maksymalną, ale również ma wystarczająco dużo miejsca dla grupy ludzi. Wyobrażając sobie, że kiedy szkoła, rodzina lub firma organizują imprezę plenerową, kiedy ludzie chcą odpocząć i wspólnie cieszyć się filmem, nic nie może zapewnić wystarczająco dużej przestrzeni dla takiej grupy ludzi, aby obejrzeć film w dobrym stanie z krótkim czas z wyjątkiem naszej kopuły.

budynek kopuły planetarium