Najnowsze i najbardziej trudnych interaktywne gry sportowe

Ludzie są bardziej zaznajomieni z nadmuchiwanych produktów, jak dużo nadmuchiwanych produktów zostały ściśle związane z codziennym życiu człowieka. Następnie czy wiesz coś na temat gry interaktywne sport? Dziś chciałbym przedstawić najnowsze i najbardziej wymagających gier nadmuchiwanych---mobilnych nadmuchiwane zip line.


Wiadomo za to, co najbardziej że młodzi ludzie lubują się w ekscytujących i trudnych rzeczy. To również, dlaczego firma wynajem z tych produktów jest więc Witamy wśród ludzi. Myślę, że tego rodzaju świeże i popularnym sportem interaktywna gra przyniesie takie same nawet więcej zysków dla firmy wynajem jako tych bramkarzy dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane lub przeszkód nadmuchiwane.


Linia mobilnych nadmuchiwane zip, jak sama jak inne gry sportowe nadmuchiwane, można zakwestionować wielokrotnie przez różnych ludzi, ponieważ ma on 0,55 mm PVC plandeki i trwałe, wystarczy, aby być wykorzystywane przez długi czas. Ponadto jest wodoodporny i izolacja cieplna, która pozwala mu się w palącym słońcu cały dzień lub być moczony w ulewny deszcz. W ten sposób to naprawdę opłacalne dla Twojego biznesu, nieprawdaż?


Line zip nadmuchiwane mobilnych, jest gra interaktywna sportu. To może być ciekawy że jak grać i to jest mój honor zrobić niektóre wprowadzenie dla Ciebie według na zdjęciu poniżej.

  mobile inflatable zip line

Po pierwsze dwie osoby należy wspiąć się na wulkan i następnie skalowalność do wiszącego mostu, który jest 40 metrów długości. Teraz dwie osoby trzeba wspiąć się przez to do góry. Po konkurencji dotrzeć na szczyt góry, raz jeden z nich wieje gwizdek i następnie będzie zejść w dół linii zip 40 stóp w dół. Z pewnością podczas konkursu, każdy uczestnik jest zabezpieczona do zip line koszyka przez recepcjonistkę.


Taki rodzaj gry interaktywne sport wymaga Twojej odwagi, prędkość do zręczności, a także Twojego Ducha wyzwanie. Więc ma wątpliwości, że firmie wypożyczalnia przenośnych nadmuchiwane zip line i inne nadmuchiwane sport, gra będzie zwrócenie uwagi tych osób.