Magiczna dmuchana mobilna kopuła planetarium

Nadmuchiwana mobilna kopuła planetarium jest coraz częściej używana w naszym życiu. Zasadniczo nadaje się do edukacji szkolnej i może być wykorzystywany jako mobilne planetarium i sala projekcji filmów.

inflatable mobile planetarium domePrzenośny namiot kopułowy do projekcji planetarium może symulować nocne niebo w dowolnym miejscu i czasie na ziemi za pomocą prostego systemu projekcyjnego, a także może pokazywać ruch słońca, planet i księżyca. Może również instalować sprzęt pomocniczy, taki jak projektory wideo i projektory przesuwne, aby wyświetlać ciała niebieskie, gromady gwiazd, komety, galaktyki itp. Innego sprzętu do projekcji.

Nadmuchiwana mobilna kopuła planetarium jest bardzo popularna w szkolnej edukacji astronomicznej. Ten namiot kopułowy jest jak duży unikalny półprzezroczysty glob z pełnym 360-stopniowym multimedialnym ekranem projekcyjnym. Zapewnia pełne oglądanie w zakresie 360 ​​stopni z całkowitym zanurzeniem w 720 stopniach, odpowiednie do odtwarzania filmów 360 stopni lub edukacji astronomicznej w szkole.

Nadmuchiwana ruchoma kopuła planetarium może być używana jako tymczasowy teatr w muzeach lub innych miejscach publicznych, takich jak centra handlowe, hale i pomieszczenia ogólnodostępne. Używana przez nas tkanina została zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami zmniejszającymi palność. Jego bawełniana ściereczka spełnia standard NFPA 701 . Nawet w bezpośrednim świetle słonecznym, jego wewnętrzna kopuła jest 100% nieprzezroczysta, więc może być używana do różnych aktywności na świeżym powietrzu.