Wysokiej jakości nadmuchiwany namiot kempingowy jest bardzo popularny

Brytyjski producent kempingów Vango zdobył prestiżową nagrodę w ramach wystawy zewnętrznej Outpoor, monachijskiej wystawy zewnętrznej 2019. Vango stworzył nadmuchiwany namiot znany jako najlżejszy nadmuchiwany namiot na świecie.

Ogólnie rzecz biorąc, poszczególni wczasowicze i wczasowicze rodzinni wybierają małe i lekkie dmuchane namioty kempingowe, ponieważ namioty te są łatwe do przenoszenia i mogą zmniejszyć obciążenie obozowiczów. Namiot projektowy wodoru Vango waży zaledwie 600 gramów i można go napompować w kilka sekund za pomocą pompy rowerowej. Mówi się, że jest to lekki namiot specjalnie dla turystów i obozowiczów rowerowych.

Ten nadmuchiwany namiot Vango zdobył prestiżową nagrodę Gold Award za Outstanding Outdoors w kategorii „Best Tent”. Sędzia ISPO powiedział, że projekt wodoru był bardzo łatwą w użyciu innowacją. Producenci namiotów nadmuchiwanych stale ulepszają produkcję namiotów zgodnie z rzeczywistymi potrzebami użytkowników i wykorzystują technologię do poprawy jakości namiotów. Wraz z rozwojem społeczeństwa stosowanie nadmuchiwanych namiotów staje się coraz szersze i jest wykorzystywane w różnych dziedzinach.

Nasza firma jest również zaangażowana w tworzenie bardziej odpowiednich i lepszej jakości nadmuchiwanych namiotów dla klientów. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami.