Spać na wodzie w nadmuchiwanym namiocie pływającym

Czy wypróbowałeś styl biwakowania, który pływa po wodzie w ciągu dnia i śpi na wodzie w nocy? A może widziałeś kiedyś taki namiot kempingowy? W rzeczywistości nie jest to nowy sposób biwakowania. Amerykański producent sprzętu outdoorowego SmithFly Designs wprowadził na rynek nowy produkt już w 2017 roku - płytki namiot, który jest nadmuchiwanym namiotem pływającym.

inflatable floating tent

Nadmuchiwane namioty pływające są tworzone w celu zaspokojenia chęci budowania własnych obozów na ulubionych stawach lub jeziorach. Namiot nie wymaga metalowego stojaka, a można go łatwo zainstalować i zdemontować za pomocą pompy powietrza. Chociaż można również spać na wodzie, nadmuchiwane namioty pływające mają przewagę nad domkami na łodzi. Ponieważ łódź mieszkalna jest nie tylko nieporęczna i kosztowna, ma również wysokie wymagania dotyczące środowiska użytkowania.

Ludzie lubią nowe rzeczy, szczególnie dla poszukiwaczy przygód, są bardziej chętni do wypróbowania. Podobnie jak obozowicze, często chcą znaleźć niezwykłe obozy, takie jak lasy, góry i prądy. Obozowicze zwracają uwagę na wybór namiotów, a coraz więcej osób korzysta z namiotów nadmuchiwanych. Ponieważ nadmuchiwane namioty są przenośne. Tradycyjne namioty na metalach są ciężkie, niełatwe do przenoszenia, transportu i ustawienia.

Czy doceniasz wygodę nadmuchiwanych namiotów?