Popularny Tanie Giant Inflatable Spider Dome

Kopuły pająków mają swoją nazwę od wielu nóg. Kopuły mają okrągły ślad. Masywna okładka winylowa może być wykonana w Twoich kolorach i nie ma ograniczeń kreatywności poprzez grafikę. Możesz używać tych nadmuchiwanych namiotów na imprezie na spotkania, sampling i pikniki lub po prostu jako cień. Będziemy współpracować z Tobą, aby stworzyć niesamowitą kopułę.


Dmuchana kopuła z 6 nóżkami i 8 nogami jest przyciągająca wzrok, szybka do nadmuchania i niesamowicie przestrzenna wewnątrz! Każdy pakiet zawiera nieograniczony dopasowany nadruk, ściany z zamkiem błyskawicznym, dmuchawy elektryczne.


namiot kopułowy pająk


Nadmuchiwane kopuły pająka to namiot, przez który cała struktura jest nadmuchiwana przez dmuchawy, aby utworzyć namiot ostry. Ogólnie rzecz biorąc, nadmuchiwane namioty są podzielone na dwie kategorie, hermetyczne namioty i nieprzepuszczające powietrza namioty. Nadmuchiwane namioty są zdolne do wielu okazji i wydarzeń, takich jak camping, plecak, wesela, karnawały, festiwale, kościoły, harcerze, reklamy, promocje biznesowe, kabiny, sport, rodzina itp. Większość nadmuchiwanych pająków jest przenośna, wytrzymała i wygodne, możesz go używać zawsze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz!

Niestandardowa nadmuchiwana kopuła pająka to świetny sposób na dodanie emocji i interakcji z wydarzeniem do wydarzeń.