Odkryty nadmuchiwany namiot Instalacja i konserwacja

1. podczas instalowania na zewnątrz nadmuchiwanego namiotu, aby znaleźć płaski grunt, po zainstalowaniu w błocie lub piasku, można wykopać kanały odwadniające wokół, tak aby namiot wyschnął.
2. upewnij się, że namiot jest suchy. Chociaż na zewnątrz namioty nadmuchiwane o pewnej funkcji odpornej na wilgoć, ale jeśli sztuczne nawadnianie, łatwo jest pozwolić na zawilgocenie namiotu, więc zwróć uwagę. Ponadto, czas gotowania, Cook osoby nie wolno opuszczać namiot, zwłaszcza gdy jest pożar, i zwrócić uwagę na zapobieganie pożarom. Zanim ja i mój przyjaciel skończyliśmy dobrze po posiłku, nie zwracaliśmy uwagi na resztę płomieni, prawie paliło namioty.
3. podczas przechowywania na zewnątrz namiotów nadmuchiwane, suszone później kolekcje, nie od razu. Jeśli nie ma czasu i warunków, będą musieli poczekać do domu po wyschnięciu, aby zapobiec pleśni.
4. odkryty nadmuchiwany namiot nie nadaje się do prania w pralce. Można go przetrzeć wilgotną ściereczką lub spłukać, ale należy zwracać uwagę na wysychanie powietrza.