Mobilna Kopuła Planetarium

W ostatnich latach większość szkoły otworzyła wszystkie rodzaje systemu projekcji edukacyjnych. W ten sposób uczniowie mogą uczyć się więcej w różnych dziedzinach, to jest w nowoczesnych przedmiotach edukacyjnych. Aby złapać czas, nasza shool kupiła jeden niebieski sprzęt rozrywkowy, nazywa się Mobile Planetarium Dome.

 

Wcześniej nie ma w naszej szkole urządzeń rozrywkowych, Mobile Planetarium Dome jest pierwszą, więc bardzo ją kochamy. Bardzo to zmieniło moją grę. Mobilna Planetarium Dome przynosi więcej radości naszej szkole, o ile z niej korzystamy, musimy być najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

6m Inflatable dome tent  

Mówiąc ogólnie, Mobile Planetarium Dome może nauczyć trochę doświadczenia edukacyjnego dla studentów, którzy lubią z niego korzystać bardzo często. Ta mobilna kopuła Planetarium wykorzystuje nadmuchiwaną kopułę i najnowocześniejszy cyfrowy system projekcji. Możemy projektować dowolne programy edukacyjne na wewnętrznym suficie nadmuchiwanej kopuły i zapewniać wrażenie zanurzenia.

 

Komórka Planetarium Dome ma osiemnaście stóp średnicy wewnątrz, ma ślad około dwudziestu pięciu stóp i ma trzynaście metrów wysokości. Jest to więcej niż wystarczająco duża, aby mogła wejść cała klasa średniej wielkości, a jednocześnie wystarczająco przenośna, aby mogła być łatwo wdrożona w całym obszarze Regionu. Możemy pomieścić do czterdziestu pięciu dzieci lub trzydziestu dorosłych. Mobilna Kopuła Planetarium jest dostępna dla wszystkich, w tym dla instytucji edukacyjnych, organizacji non-profit i organizacji prywatnych, jest naprawdę cudowna.

 

W dzisiejszych czasach większość ludzi chciałaby zrobić coś znaczącego, co przyniesie im więcej korzyści, aby mogli prowadzić szczęśliwe życie. W rzeczywistości rozrywka to najlepszy sport w całym swoim życiu, tylko to może sprawić, że życie stanie się kolorowe codziennie. Dlatego powinniśmy nauczyć się najnowszej rozrywki, oczywiście, lepiej zacznijmy ją zdobywać w szkole.

 

Jeśli jesteś nauczycielem sportu w swojej szkole, powinieneś zrobić coś dla swoich uczniów w czasie wolnym. Czy korzystasz z tej Mobile Planetarium Dome w swojej szkole? Może to być twoją szkołą, ale ta funkcja różni się od naszej. Ponieważ ta Mobilna Kopuła Planetarium jest najnowszą kopułą w tych dniach, więc musimy opanować jej zaawansowaną wiedzę. Każda szkoła, jako jednostka edukacyjna, jest dla nas bardzo ważna, jak najnowsza i zaawansowana mobilna planetarium Dome.