Dokonywanie transakcji handlowej w dmuchanych namiotach kopułkowych

Inflatable dome party tent

Powyżej namiot pokazany na zdjęciu jest jednym z nadmuchiwanych namiotów kopułowych. Jest biały i duży. Ten rozmiar jest przeznaczony dla dużych imprez, takich jak impreza handlowa, przyjęcie weselne, ceremonia. Jeśli chodzi o stronę handlową, ludzie zawsze siedzą razem, aby omówić traktat. Po zakończeniu dyskusji zorganizują imprezę z okazji osiągnięcia porozumienia. Tak więc ten, kto przygotowuje się do przyjęcia, może umieścić w tym namiocie dziesięć stołów, a dziesięć osób może siedzieć przy jednym stole. Może zawierać sto osób. Na wystawach można obejrzeć kilka eksponatów. Będą zajmować jakiś pokój. Może więc zawierać sto dwadzieścia osób. Jeśli chodzi o ceremonię, ludzie muszą po prostu usiąść i posłuchać, więc po prostu potrzebują krzeseł do siedzenia. Tak więc namiot może pomieścić więcej ludzi, dla stu pięćdziesięciu osób.

Nadmuchiwane namioty kopułkowe mają wiele zalet, takich jak wygodna, lekka i łatwa do ustawienia za pomocą dmuchawy powietrza. Te namioty imprezowe wykonane są z nylonowej lub PVC plandeki typu rip stop, są bardzo lżejsze niż inne namioty wykonane ze stalowej ramy i płótna. Co więcej, można go złożyć i skonfigurować, ponieważ jest miękki. Jego niewielka waga i składana charakterystyka pozwoliły na łatwy transport. Zgodnie z tymi wszystkimi zaletami, jest odpowiedni na wiele okazji, bez względu na przyjęcia weselne, transakcje handlowe lub obchody urodzin lub uroczystości.

Nadmuchiwane namioty imprezowe mogą również służyć jako schronienie na ratunek, na kemping. Ma różne rozmiary. Ten duży może być ustawiony tak, aby pomieścić więcej rannych pracowników lub użyć go jako schronienia dla lekarzy, aby ratować rannych. Mały może pomieścić mniej osób, więc jest odpowiedni dla rodzinnego kempingu lub kempingu zbiorowego dla studentów, nauczycieli, kolegów i tak dalej.

Zanim będziesz chciał kupić nadmuchiwany namiot imprezowy lub wypożyczyć go w lokalnym sklepie z wypożyczonym namiotem, lepiej pomyśleć najpierw, jakiego rozmiaru potrzebujesz na początku. Życzę ci tego.