Spójrz na nadmuchiwany namiot z mgiełką i ochłodź się w miłej mglistej bryzie

Poszukaj nadmuchiwanego namiotu do rozpylania i ochłodź się w przyjemnym, mglistym wietrze !!! Poszukaj nadmuchiwanego namiotu do spryskiwania i ochłodź się w miłej, mglistej bryzie !!!

Namioty mgiełkowe to świetny sposób na ostudzenie tłumu podczas imprezy. Namioty zaparowujące - Oto świetny sposób na ostudzenie tłumu podczas imprezy. Ten 3-metrowy namiot nadmuchiwany o długości 3m i szerokości 3m jest wykonany z nadmuchiwanych rurek i posiada osłonę z siatki. Te nadmuchiwane namioty rozpylające są łatwe do ustawienia. Wystarczy podłączyć wąż od źródła wody do naszego systemu wysokociśnieniowego zaparowania i jesteś gotowy do pracy. Namioty te można zamawiać w wybranych kolorach i można je łatwo oznakować logo lub wiadomością. Te nadmuchiwane namioty mogą być używane bez funkcji zaparowania jako struktura cieni.

Te nadmuchiwane namioty przeciwpożarowe będą używane do utrzymywania fanów chłodu podczas sezonu NFL. Więc następnym razem, kiedy będziesz wchodził, poczujesz się bardzo dobrze.

Niestandardowy nadmuchiwany namiot przyciąga uwagę podczas każdego maratonu, triatlonu, wyścigu lub imprezy. Nadmuchiwane namioty są idealne dla linii startu i mety.

http://www.yolloy.net/inflatable-advertising-model/Inflatable-Misting-Stations-1095.html

Nadmuchiwany namiot rozpylający to najłatwiejszy sposób na zauważenie podczas imprezy. Nadmuchiwany namiot może być użyty do oznaczenia początkowej, końcowej lub przejściowej strefy twojej rasy lub wydarzenia. Możesz nawet użyć nadmuchiwanego Bramy jako sposobu wejścia na wydarzenie. Każdy nadmuchiwany nadmuchiwany namiot jest wykonany na zamówienie. Pomożemy zaprojektować nadmuchiwany łuk, który spełni Twoje specjalne wydarzenie lub linię mety, w tym kształt, rozmiar, niestandardowe kolory i różne obszary marki. Twój nadmuchiwany namiot przeciwdeszczowy może być trwale oznakowany lub wykonany z wymiennymi obszarami baneru.