Nadmuchiwana zjeżdżalnia jachtowa

Nadmuchiwane zjeżdżalnie jachtów to doskonały sposób na maksymalne zwiększenie ekscytującej przygody żeglarskiej. Nasze zjeżdżalnie jachtowe są specjalnie zaprojektowane i zaprojektowane tak, aby pasowały do inżynierii Twojego statku i mogą być systematycznie projektowane tak, aby pasowały do nawet największych jachtów. Na każdym jachcie nie ma wyłączonej półki jachtowej.

Wszystkie Superyachty są wyjątkowe pod względem wielkości i konstrukcji, dlatego każda konstrukcja ślizgacza jachtowego jest zależna od konstrukcji tego jachtu, aby zapewnić najlepszą możliwą integrację.


Aby ustalić, która zjeżdżalnia jachtowa byłaby najbardziej odpowiednia, każdy pojedynczy jacht powinien być mierzony pionowo od góry punktu zamocowania suwaka do linii wody.

W zasadzie prawie nie ma ograniczeń co do wykonalności podczas projektowania niestandardowego suwaka jachtowego.

Nadmuchiwane zjeżdżalnie są łatwe do ustawienia i przechowywania i zbudowane są z najwyższej jakości materiałów.

Wszystkie slajdy są dopasowane do konkretnego jachtu. Nie ma "zjeżdżalni" z półki, która pasuje do wszystkich statków. Aby określić wersję suwaka, której twój jacht będzie potrzebował, musisz zrozumieć, że wszystkie nasze slajdy są mierzone pionowo od górnej części poręczy (lub najwyższego punktu), po której suwak zostanie zamontowany, aż do linii wody. Gdy znamy tę wysokość, możemy określić wersję slajdów i podać ofertę zakupu.

Nadmuchiwany ślizgacz jachtu


Obie wersje mają wiele punktów kotwiczenia na korpusie ślizgacza i nogach do mocowania linii z powrotem do statku.