Nadmuchiwane zabawki wodne Fly Fish Tube dla 6 osób

Inflatable Water Toys Fly Fish Tube jest bardzo stabilną łodzią i doskonale nadaje się do małego silnika zaburtowego lub niedrogiego silnika elektrycznego. Rurki muchowe „Nadmuchiwane zabawki wodne” mają zastosowanie w sportach plażowych. Materiał, z którego korzystaliśmy, to plandeka z PCW 0,9 mm 32,8 OZ, która jest trwała, odporna na promieniowanie UV, ognioodporna i w 100% wodoodporna. Konstrukcja jest uszczelniona wieloma uchwytami, które można przeciągnąć za jacht, aby uzyskać ekscytujące wrażenia z uprawiania sportów wodnych. Posiada lekki nadmuchiwany system, który zapewnia niskie koszty utrzymania, niewielką wagę, a także jest łatwy i szybki w konfiguracji i Wyjątkowo szeroka i wytrzymała taśma na dole naszych rur jest wyjątkowo gruba i pozwala na plażowanie na skalistym terenie.


Drugi obraz to widok dolnej łodzi, niektóre pierścienie D mogą przymocować muchę do motorówki do surfowania, jak na zdjęciu 3. Baw się dobrze z muchą na morzu!

Nadmuchiwane zabawki wodne Fly Fish TubeNadmuchiwane zabawki wodne Fly Fish Tube

Należy pamiętać, że tego typu łodzie nie są przeznaczone do wyścigów sportowych. Nie mają sponsorów ani skrzydeł z włókna szklanego jako łodzi wyścigowych typu XCAT. Ta łódź jest przeznaczona do zajęć rekreacyjnych. Należy zachować ostrożność podczas używania silnika zaburtowego do ograniczania prędkości, szczególnie w warunkach silnego wiatru, ponieważ łódź mogłaby się odwrócić, jeśli ścigała się lub działała nieprawidłowo. Podobnie jak w przypadku innych jednostek pływających, zawsze zakładaj kamizelkę ratunkową i używaj wyłącznika zaburtowego na smyczy podczas szybkiego biegu.

1, przenośny i lekki, szybka i łatwa konfiguracja, sportowy wygląd i chłód!

2, bardzo szeroka taśma do noszenia wzdłuż dna rury.

3, Dwie komory powietrzne na rurkę dla lepszego bezpieczeństwa.

4, Trwała taśma ochronna wzdłuż rur łodzi.