Nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna z basenem zapewnia chłodny lato

Gorąca sprzedaż dmuchana zjeżdżalnia z basenem

Nadmuchiwana zjeżdżalnia z basenem to nowy rodzaj dmuchanych zjeżdżalni. Z basenem czyni go bardziej interesującym i atrakcyjnym dla dzieci.

Jak widać na zdjęciu, nadmuchiwana zjeżdżalnia składa się z pięciu głównych części, zjeżdżalni, schodów, drzwi, dachu i basenu. Różne części o różnych funkcjach. Jeśli chodzi o zjeżdżalnię, dzieci mogą się po niej ślizgać bez niebezpieczeństwa, a dzieci mogą przy pomocy schodów przymocować do szczytu. Dach znajduje się na górze slajdu, gdy jest dużo słońca, dzieci mogą mieć pod nim piersi. Drzwi poniżej dachu to inne wejście dla dzieci, aby dostać się na szczyt slajdu. Najważniejszym z nich jest basen. Basen może być wypełniony wodą. Kiedy dzieci zjeżdżają ze zjeżdżalni, dostaną się do wody i na pewno będą szczęśliwsi.


Nadmuchiwana zjeżdżalnia z basenem wykonana jest z 0,55 mm PVC. Jest miękki, gładki i wymijający, więc dzieci nie ucierpią, gdy wpadną w poślizg, przeciwnie, katastrofa sprawi, że poczują się bardziej podekscytowani.

Czasami inny rodzaj nadmuchiwanej zjeżdżalni jest tak mały, że nie może przesuwać kilku osób. Niektóre małe dzieci nie mogą same się ślizgać, a ich rodzice muszą się ślizgać, a nadmuchiwana zjeżdżalnia z basenem jest wystarczająco duża, aby rodzice mogli się ślizgać ze swoimi dziećmi.
Podobnie jak w przypadku innych nadmuchiwanych produktów, ten rodzaj nadmuchiwanej zjeżdżalni wodnej można łatwo złożyć i ustawić, a także jest lekki, dzięki czemu można go łatwo transportować.

W odróżnieniu od plastikowego zjeżdżalni wodnej, nadmuchiwany może unosić się na wodzie i łatwo przemieszczać w dowolne miejsce. Możesz to zrobić wszędzie, gdzie chcesz.

Nadmuchiwana zjeżdżalnia z basenem będzie najbardziej popularnym zjeżdżalnią wśród dzieci, dlatego kliknij na http://www.yolloy.net/Commercial-Inflatable-Slides/ i kup, aby cieszyć się nim, aby pomóc dzieciom w ekscytującym letnim wypoczynku.