Nadmuchiwany namiot na jodły Pomoc w miejscu awaryjnym

Istnieje wiele rodzajów nadmuchiwanych namiotów, takich jak nadmuchiwane namioty imprezowe dla osób na przyjęcia, nadmuchiwane namioty wystawowe na duże wystawy, nadmuchiwane namioty kempingowe dla miłośników namiotowych i tak dalej. Różne rodzaje nadmuchiwanych namiotów mają swoją unikalną strukturę i zastosowanie. Ten pokazany na zdjęciu jest awaryjnym namiotem pierwszej pomocy.


Jak widać na zdjęciu, namiot ratunkowy jest w kolorach czerwonym i białym. Jest obsługiwany przez trzy nadmuchiwane łuki. Między dwoma arkadami znajduje się plandeki PVC połączone z nimi i zamykają się na pierwszą pomoc. A jego struktura jest wystarczająco odporna. Ma długość 10 metrów, szerokość 6 metrów i wysokość 4 metrów. Jest więc wystarczająco duży, by pomieścić dla dziesiątek osób, jeśli jest duża potrzeba. Waga tego rodzaju nadmuchiwanego namiotu wynosi 200 kg. Jest lżejszy od namiotu, który składa się ze stalowej ramy i płótna. Tak więc, kiedy jest nagły wypadek, szybciej i przy większej ilości będzie można transportować nadmuchiwane namioty awaryjne.

 

207_0.jpg


Co więcej, czas potrzebny na ustawienie nadmuchiwanego namiotu awaryjnego jest krótszy niż czas potrzebny na ustawienie stalowej ramy. Im krótszy czas, tym więcej ludzi może uratować życie. Na obszarze katastrofy zawsze pada, a nadmuchiwane urządzenie awaryjne jest wodoodporne, aby zapobiec opadaniu deszczu w środku. Są też liny, dzięki którym namiot staje się bardziej stabilny i chroni przed wiatrem.


Zbliża się Wiosenny Festiwal i wielu ludzi jedzie do domu, aby spotkać się z członkami rodziny, aby zjeść rodzinny obiad. Ruch jest teraz bardzo obciążony, a wypadki drogowe zdarzają się często w wielu prowincjach. W tym czasie potrzebny jest nadmuchiwany namiot i należy go przewieźć na miejsce wypadku, aby uratować rannych. A potem powinny być ustawione na awaryjne miejsce dla lekarzy, aby uratować rannych. A namiot może być schronieniem dla lekkich rannych, aby odpocząć.


Nadmuchiwany namiot przyda się również na wiele okazji, na przyjęcia, wystawy, wielkie imprezy, spotkania i tak dalej. Zasłużyłeś na to. Więc jeśli masz jakiekolwiek zainteresowanie zakupem, nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie Ci go zaoferujemy.