Nadmuchiwany namiot

Nadmuchiwane namioty o zwykłych metalowych różnicach stentów mają na ogół następujące trzy punkty:
1. waga
Namioty z metalową ramą używają wspornika do rur żelaznych, więc jego waga jest stosunkowo duża, nieuchronnie przysporzyła kłopotów transportowi i ruchomemu. Zwłaszcza większy namiot, używane więcej podpór, a jako obszar namiotu, mają większe wymagania nośne, które powodują zwiększone obciążenie wsparcia, użyje dużej grubości ścian rur, mają większą wagę namiotu.
Nadmuchiwane namioty, nadmuchiwany stępek, składany i żelazny wspornik z normalnego metalowego namiotu, na przykład lżejszy, który również jest stosunkowo łatwy do transportu.
2. objętość
W namiocie o tym samym rozmiarze, metalowy namiot konstrukcji nośnej, ponieważ obecność żelaznych rur wspierających, wolne opakowanie i długość wspornika rury żelaza tak długo, co prowadzi do mniejszych pojazdów nie wejdzie, jego transport, większy pojazd musi być użyty.
Nadmuchiwany namiot, ponieważ jest miękkim, nadmuchiwanym kilem, a gaz w gazie można swobodnie złożyć; ta konstrukcja sprawia, że namiot po użyciu, może być swobodnie złożony, zajmuje tylko niewielką objętość, może być łatwo umieszczony w małym domu i zwykłych pojazdach. Łatwy w transporcie.
3. montaż i demontaż
Nadmuchiwane namioty z metalową ramą wymagają od ludzi ustawiania, ustawiania czasu i dużego namiotu, personel potrzebuje więcej i zajmuje więcej czasu.