Nadmuchiwany namiot kabinowy

W dzisiejszych czasach pojęcie ochrony środowiska staje się coraz bardziej popularne, a wszystkie obszary życia wprowadziły politykę w zakresie ochrony środowiska Nasza mobilna kabina lakiernicza została zaprojektowana z myślą o ochronie środowiska. używamy 2,800 CFM jednostki dostarczania powietrza i standardowych mediów filtracyjnych (węgiel aktywny) zarówno na wejściu, jak i na wydechu, co może wyeliminować większość szkodliwych substancji, takich jak tradycyjne materiały powszechnie stosowane w naprawie pojazdów mechanicznych, na przykład farby rozpuszczalniki, środki czyszczące, wypełniacze itp., dzięki czemu projekt ten może zapewnić wyjątkową funkcjonalność i wentylacyjny przepływ powietrza w całym systemie.

Nasza stacja robocza typu drive-in jest przeznaczona dla bardziej mobilnych warsztatów samochodowych, ponieważ może w sposób rzetelny kontrolować środowisko pracy. Wiele małych i średnich napraw można teraz wykonać na miejscu i w bardzo wysokim standardzie, duża dmuchawa powietrza dostarczająca ciągły, wentylacyjny przepływ w całym środowisku pracy, Ten czysty przepływ powietrza pomaga chronić operatora i zapewnia odpowiednie środowisko do bezpyłowej pracy o wysokiej jakości. "Dostęp do śluzy powietrznej" zapewnia również, że żadne zanieczyszczenia pochodzące ze środowiska pracy nie mogą uciec przed wejściem do stacji roboczej lub jej opuszczeniem. układ śluzy chroni również wewnętrzną powierzchnię dużych filtrów wejściowych, utrzymując je w dobrze zabezpieczonej komorze, niezależnie od warunków pogodowych i otoczenia.

Filtry z węglem aktywnym znajdują się w stacji roboczej w standardzie branżowym i są w pełni sprawne, a ich wymiana zajmuje zaledwie kilka minut. Ponieważ wszystkie warsztaty są produkowane na zamówienie, możemy zrobić idealną wielkość do twojej specjalności, po prostu zapytaj.

Nasze mobilne stanowisko pracy może zapewnić czyste i bezpieczne środowisko dla mobilnych warsztatów, a także dla środowiska. jest bardzo wygodny w użyciu, wystarczy 10 minut, aby skonfigurować stację roboczą. i bardzo łatwe do przenoszenia samochodem po deflacji.

Poniżej znajduje się kilka modeli hot saes w celach informacyjnych, mam nadzieję, że będziesz zainteresowany.

nadmuchiwany namiot malarski mobile carcoon infowable Inflatable Portable Spray Room