Namiot szpitala awaryjnego nadmuchiwane Czerwonego Krzyża

Pewnego dnia, Abby spojrzał na syrop, który się zawiesił i wyglądał bardzo zmęczony, w tym czasie. Jednak wpadł po uruchomieniu całą drogę, gra w rankingu 200prizes, I w rankingu, 125. Bez względu na to, jak zmęczony gry jest wciąż czuliśmy się bardzo szczęśliwy, ponieważ cieszą się bardzo niesamowite nadmuchiwany namiot do leczenia w nagłych wypadkach.

 

Abby jest studentem, który studiuje na Uniwersytecie dla nauczania medycyny. Tym razem chcieliśmy wykonywać nas, przecież rośnie Sława maratonu. Sześć o zegar zastępca dyrektora centrum awaryjnego wstał wcześnie. Tego dnia on ma ważne zadanie, był odpowiedzialny za opiekę zdrowotną w grze.

 

"Ten konkurs, jesteśmy w sumie ponad 50 osób, głównie skurcze, również boli." Zastępca dyrektora powiedział, nie było kilku członków rannych stosunkowo ciężki, zostali odwiezieni do szpitala namiot takich jak poniżej biały nadmuchiwany namiot.

 

212_0.jpg

W szczególności, ten biały nadmuchiwany namiot pogotowie Czerwonego Krzyża jest bardzo łatwy w obsłudze i może sprawić, że poszkodowana osoba bardzo wygodny. Ogólnie rzecz biorąc Szpital nadmuchiwany namiot jest obsługiwany przez kolumny powietrzem, które wykonane są z trwałej wysokiej jakości materiał plandeki PVC przez technologię wysokiej temperatury spawania.

 

Choć podczas nadmuchiwany namiot jest prostą strukturę, jest wysoka wytrzymałość na rozciąganie, wiatr sztywne, stabilne, odporne, wyciąć UV, wodoodporne i tak dalej. To również może się oprzeć wiatr 17m/s i może być również używany od-30 ° C do + 70 ° C, rozmiar namiotu jest 10 m x 6 m, tutaj innych szczegółów zdjęcia na ten nadmuchiwany namiot medyczny.

 

Tego dnia, wszystkie odległości odstępach czasu są w stanie zobaczyć medycznego namiot, 'istnieje około dziesięciu lub jedenastu, każdy namiot ma pięć łóżka, wyposażone w sprzęt ratowniczy'. Ponadto, 120, również przeprowadzone sześć w oddziale intensywnej terapii, ' istnieją inne szpitale były pokonywana przez pogotowie ratunkowe. W sumie 15 jednostek.' powiedział przywódca.

 

W końcu powiedział, że to w porównaniu z zeszłym rokiem, gwarantowana, rozmiar jest jeszcze większe w tym roku. I z udziałem 500 młodych studentów, wszystkie one mają niektóre wiedzy medycznej. Szczególnie ten biały nadmuchiwany namiot odegrała ważną rolę w ciągu całego Game.Of, ten namiot również mogą być używane w żadnych nagłych. W związku z tym biały nadmuchiwany namiot jest odpowiedni do używania jako namiot pogotowie Czerwonego Krzyża.