Inflatable Portable Planetarium Dome Tent

Korzystanie z nadmuchiwanego przenośnego planetarium jako narzędzia dydaktycznego może sprawić, że uczniowie odniosą głębsze wrażenie, prawda?


W dzisiejszych czasach coraz więcej szkół traktuje edukację filmową w planetarium jako lekcję. Korzystanie z nadmuchiwanego namiotu przenośnego Planetarium jako narzędzia nauczania może sprawić, że uczniowie będą mieli głębsze wrażenie na lekcji, ponieważ ekran projekcyjny jest okrągły i robi zdjęcia z większym trzecim wymiarem.


Tradycyjne miejsce nauczania znajduje się w klasie, a uporządkowana tablica i uporządkowany aparat projekcyjny sprawiają, że klasa jest mniej interesująca i przyciąga uwagę. W rezultacie uczniowie czują się nudni podczas zajęć i nie mogą dobrze poznać wiedzy, ale posiadanie klasy w innym miejscu może uczynić uczniów bardziej energicznymi i bardziej zainteresowanymi klasą.


Nadmuchiwany namiot kopułowy przenośnego planetarium może zapewnić uczniom nowe środowisko do nauki o planetarium. Jako przenośna kopuła planetarium jest ruchoma, możesz ją ustawić w miejscu, w którym chcesz mieć klasę.

5m namiot kopuły planetarium


Jak widać na zdjęciu, nadmuchiwany namiot kopułowy przenośnego planetarium jest wykonany z plandeki pcv, dzięki czemu jest składany i lżejszy niż inne zwykłe namioty. Jest łatwy do transportu. Namiot można łatwo ustawić za pomocą dmuchawy, a po kilku minutach przed tobą będzie pulchny namiot.

W inny sposób, ten rodzaj namiotu kopułowego jest wystarczająco duży, aby pomieścić wszystkich uczniów w twojej klasie. W namiocie można zabrać ze sobą biurka i aparaturę projekcyjną i ustawić urządzenie projekcyjne przed ekranem projekcyjnym. Otwierając go, możesz dzielić się pięknymi i trójwymiarowymi obrazami planetarium ze swoimi uczniami, aby pomóc im w nauce lekcji planetarium.

Nadmuchiwany namiot kopułowy Portable Planetarium może nie tylko wykorzystywać w nauczaniu, ale może również służyć jako teatr na imprezy rodzinne, a przyniesie Ci wyjątkowe uczucie.

Skanowanie na stronie www.yolloy.net i zrobienie tego wymaga, wtedy będziesz miał swoją własną przenośną kopułę planetarium.