Dmuchane przeszkody Sport gry wiedzy

1. najlepszy materiał jest bardzo ważne dla gry. Wszystkie nadmuchiwane, gry Yolloy pontony są wykonane przez wysokiej trwałości ogniochronne 18 Uncji plandeki, który składa się z 3 warstw, jak widać z obraz, dwie boczne powlekane z silnym wewnątrz netto. Zmniejszających palność spełniają BS7837.

2. Yolloy pontony sprawi, że reinforcestrips na dnie stawu i każdego rogu. Więc gdy dzieci odbijają się w grach, nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo w ogóle. Jak dolnej można nosić dzieci, bez względu na to, jak grać w gry.


3. w środku każdego inflacji tube leży klapa prostą winylu, który jest przeznaczony na flopie ZAMKNIĘTA, jeśli przepływ powietrza jest przerwany, co spowalnia utratę powietrza.
 
4. większość producentów wykidajło użyć 1" lub 2" siatki. Dziecko bouncing można łatwo złapać ich palce w tym rozmiar siatki,
w ten sposób może się zdarzyć poważne obrażenia. Tylko krawędzi tnącej twórczości Marka zatrudnia siatki, że nawet małe dziecko palec nie może przeniknąć. Jeszcze siatka jest jeszcze wystarczająco przejrzyste, aby umożliwić łatwe przeglądanie.
 
5. deflektory, które są zabezpieczone przez 1400 x 1400 denier materiał, który zapewnia maksymalną siłę wewnętrznego zaskakujące jest każdy pontony. To tworzywo uaktualnienie jest nieporównywalny z ktokolwiek inny w branży. Materiał ten jest kluczem do ogólną trwałość produktów, które sprzedajemy.
 
6. robimy, podwójne szwy wszędzie, z czterokrotnie szwy w punkcie dolnej stresu. Podwójne szwy wewnątrz i podwójne szwy poza aby upewnić się, pontony są wystarczająco silne.
 
7. w przeciwieństwie do innych pontony Yolloy sprzedaje produkty, które są łatwe w obsłudze. Na przykład zamek deflacji wykorzystuje Velcro klapkę, która przykrywa zamek, w związku z tym, mniej powietrza jest utracone i zamki nie są narażone na ścieranie lub zgorszenie. Pomocy uchwytu jest łatwe przy podziale długi czas użytkowania przez duże dziecko czy dorosły, jak widać, możemy wzmocnić go z podwójny pas i zrobić, pomóc, poradzić na wspinaczki drabiny, dzieci mogą wspinać się po drabinie bardziej proste.
 
Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami wkrótce!!!