Nadmuchiwane użycie namiotu medycznego

Nadmuchiwany namiot pojawił się i dał nam dużą wygodę. Czasami mogę dać mi tymczasowe szybkie rozliczenie lub tymczasowy mobilny punkt medyczny, możesz również stać się jednym z naszych podejść, a także biwakować na zewnątrz "nie tak samo". I rodzaj nadmuchiwanego namiotu ma również wiele, wiele różnych rodzajów namiotów nadmuchiwanych, które mogą zaspokoić nasze potrzeby.
Nadmuchiwane zapewniają nam wygodę w tym samym czasie, nie wiem, czy nadmuchiwane wiem ile? On wziął nadmuchiwany namiot medyczny na walizki, jak sama nazwa wskazuje, służy jako tymczasowy medyczny punkt namiotowy zastosowań, więc na zbudowany jest ponad wysokie wymagania, najpierw powinien wybrać teren płaski otwarty teren, a podstawa porównać go, najlepiej nie wybieraj w budowanym piasku, a nie buduj w stopach Xia, wystąpił przypadek osunięcia się ziemi spowodowanego niebezpieczeństwem, a nie wybieraj w łatwym do wystąpienia piorunu zbudowanego miejsca, i wybierz w wybudowanym zboczu Leeward, ponieważ jeśli jest zbudowany na zboczach Windward przez wichurę, jeśli nie, stabilność zostanie zmniejszona.
A jeśli w użyciu procesu w, potrzeba w namiocie w ogniu słów powinna być z dala od namiotu, a także w ogniu wokół niektórych nie może palić materiału na bloku, podczas gdy zwrócić uwagę na namiot w zakresie wentylacji, konserwacja namiotu mają również złe odnosi się do namiotu używania życia, jeśli namiot nie używa, kiedy szylingi namiotowe powinny być suche, i przechowuj miejsca, w których wilgotność, czysty, taki namiot życia jest dłuższy.