Nadmuchiwane wydarzeniu dla sprzedaży

W dzisiejszych czasach nadmuchiwanych produktów są bardziej znane ludziom, zwłaszcza nadmuchiwane namioty. Producenci również przyniosły wiele rodzajów nadmuchiwane namioty na różnego rodzaju sytuacje, takie jak nadmuchiwany namiot na kempingu na ślub, leczenie medycyna, wojska lub innych zdarzeń.

1.png

Marquee nadmuchiwane na zdjęciu powyżej jest tylko jednym z nadmuchiwanego namiotu dla zdarzenia. Duży nadmuchiwany namiot dla zdarzenia jest około 35 metrów długości, 25 metrów szerokości i 12 m wysokości. Istnieją dwie pary drzwi z przodu, mały, jeden jest dla ludzi i jest wielki dla samochodów ciężarowych. Ale jest zamknięta w tył. Z pewnością można zmienić rozmiar jako zapotrzebowanie klientów. Wykonana jest z plandeki PVC z podwójne szwy wszędzie i czterokrotny szwy w skrajnych punktach, dzięki czemu służyć przez długi czas.


W ciągu dnia światło poza można uzyskać przez niebo okna na górze ramkę nadmuchiwane dla zdarzeń; w godzinach wieczornych, posiadaczy drutu na górze pozwalają ustawić Przewody i powiązać światła wewnątrz. Bez względu na czas jest, jasność w namiocie może być doskonały i zadowolony dla zdarzenia.


Oprócz tego, dzięki wodoodporne i materiału odpornego na promieniowanie UV to można w każdej sytuacji, bez potrzeby martwić się o problemy pogodowe. To pomoże Ci być irytujące deszcz i silny wiatr.


Jak można zrobić, a następnie użyć duży nadmuchiwany namiot dla zdarzenia? Jest wystarczająco duży, aby pomieścić wielu ludzi i nawet duży przyrządu lub pojazdu. Więc można go używać nadmuchiwane Muzeum, nadmuchiwane magazynu, garażu lub hala sportowa nadmuchiwane i tak dalej. Lub może masz pomysł, przy pomocy ono, cokolwiek, to zależy. Ale w sumie nadmuchiwany namiot odgrywa rolę ważne i przydatne w codziennym życiu.


Tak popularne jak nadmuchiwany namiot kempingowy, namiot nadmuchiwane jest również wielofunkcyjny produkt nadmuchiwane. Jeśli trzeba, skontaktuj się z nami.

 

Więcej opcji dla odniesienia na naszej stronie internetowej:http://www.yolloy.NET/Outdoor-Inflatable-tents/