Nadmuchiwane namioty trawnikowe używane w różnych okazjach

Mając wiele rzeczy do zrobienia w ciągu jednego roku, potrzebujemy różnego rodzaju nadmuchiwanych namiotów trawnikowych, abyśmy mogli się schronić lub pracować. I przy różnych okazjach projektowane są różnego rodzaju nadmuchiwane namioty ogrodowe.

 

Ten pokazany na zdjęciu to namiot trawnikowy bez materiału PCV na dnie namiotu. A ten pokazany na zdjęciu dwa ma materiał PVC na spodzie. Oba mają wygląd i rozmiar, ale mogą być używane w różnych okazjach. Pierwszy z nich może być wykorzystany jako warsztat dla tych, którzy chcą umieścić w nim krzesła i stolik. Na przykład dla wojska i mogą zmienić kolor tego namiotu w kamuflaż. Drugi może być użyty jako stacja obsługi samochodu lub farba do malowania wewnątrz samochodu. Lub po prostu użyj go jako schronu samochodowego. To jest różne wykorzystanie tych dwóch namiotów.

inflatable workshop tent

Zdjęcie jeden

         

inflatable car cover


Zdjęcie drugie

 

Nadmuchiwany namiot trawnikowy pokazany na zdjęciu trzy różni się od poprzednich dwóch namiotów. Ten rodzaj namiotu ma oczywisty inny kształt, który można porównać z poprzednimi dwoma. Jest dłuższy niż dwa namioty pokazane powyżej. A z każdej strony namiotu są okna. Ten namiot nazywa się nadmuchiwanym namiotem budowlanym. Z jego nazwy możemy się dowiedzieć, że można go wykorzystać jako przenośny budynek na różne okazje, takie jak wystawy, duże imprezy lub rynek. Może zawierać setki osób.

         

Inflatable building tent

Zdjęcie trzy

Trzy nadmuchiwane namioty ogrodowe mają różną strukturę i są używane na różne okazje. Mają też coś wspólnego. Wielkość każdego rodzaju namiotu może być zmieniana zgodnie z potrzebami klientów, dzięki czemu można powiedzieć członkom internetowym, jakiego rozmiaru potrzebujesz podczas składania zamówienia. Materiał tych namiotów jest taki sam. Wykonane są z najbardziej zaawansowanego materiału, który nazywa plandeki PVC. Ten zaawansowany materiał sprawia, że ​​mają wysoką jakość. Jeśli chodzi o kolor, jeśli nie lubisz czerni, możesz powiedzieć członkom internetowym jaki kolor chcesz lub możesz zamówić biały, że możesz zmienić kolor namiotów poprzez umieszczenie w nim różnych kolorów światła. Kolorowe światło świateł może sprawić, że Twój namiot będzie kolorowy.