Namiot z nadmuchiwanym trawnikiem

Czy często chodzisz po parku? Czy lubisz chodzić po trawniku w parku? Czy widzisz wiele trawiastych namiotów na trawniku? Bez wątpienia więcej profesjonalnego sprzętu rozrywkowego pojawiło się w ogrodzie przez długi czas.

 

O nadmuchiwanym namiocie na trawnik, jako żona domu, nie mam nic do roboty oprócz opieki nad dziećmi każdego dnia. W mojej rodzinie mam czworo dzieci i zawsze zabieram je do ogrodu z namiotem, żeby odpocząć cały dzień. Kilka lat temu często używam wspólnego namiotu na trawniku, ale nie jest to wystarczająco wygodne, muszę szukać dobrego zamiast starego.

 

Wraz z rozwojem nauki i technologii został wprowadzony bardzo piękny, przezroczysty, nadmuchiwany namiot trawnikowy, który można łatwo zainstalować i rozwinąć. Co najważniejsze, gdy przebywaliśmy w jego wnętrzu, odczuwaliśmy większy komfort niż wcześniej. Teraz czuję się bardzo szczęśliwy każdego dnia z powodu następującego przezroczystego nadmuchiwanego namiotu na trawnik.

 

inflatable clear bubble tent

 

Ten przezroczysty nadmuchiwany namiot trawnikowy to przezroczysty PVC, podwójna warstwa i dmuchawa z CE / UL. Rozmiar kopuły to około 4m średnicy i 3,2m wysokości. Tunel ma około 2m x 2m, oprócz tego jest samouszczelniający.

 

Standardowa dmuchawa powietrza dla różnych rynków, a okres użytkowania wynosi około 36-59 miesięcy. Materiał z SGS / EN7.1, dmuchawa z CE / UL, z akcesoriami, takimi jak dmuchawa, zestaw naprawczy do podłoża, klej, instrukcja i tak dalej. Ogólnie rzecz biorąc, ten przezroczysty nadmuchiwany namiot trawnikowy jest głównie używany w wesołym miasteczku lub na podwórku rodzinnym.

 

Zwykle lubię przebywać w Parku Ludowym w pobliżu mojego domu, skala tego ogrodu jest bardzo duża, więc jego trawnik ma również dużą przestrzeń. Ku mojemu zaskoczeniu liczba namiotów wynosi do 100, czasem namiot można również zobaczyć na rogu trawnika, szczególnie przezroczysty nadmuchiwany namiot trawnikowy jest bardzo atrakcyjny.

 

W przeszłości większość turystów wystawiała obrus, kilka gazet, piknik na trawniku i karty do gry. Ale teraz sprzęt jest coraz bardziej profesjonalny, coraz więcej namiotów jest uruchamianych. Co więcej, namioty są również spore, można je sprowadzić do pięciu lub sześciu osób.

 

Dlatego wraz z poprawą życia ludzi w ogrodzie pojawił się bardziej profesjonalny sprzęt rozrywkowy. Może nigdy nie używałeś namiotów na trawniku, szkoda! Drodzy przyjaciele, jeśli chcielibyście poprawić jakość swojego życia, lepiej zaopatrzcie się w ten przezroczysty nadmuchiwany namiot trawnikowy i cieszcie się życiem na trawniku, zawsze jest to przyjemność.