Nadmuchiwany namiot Igloo będzie dobrym wyborem dla Ciebie

W 2016 r. Brooklyn News doniósł historię o „kosmicznym artyście”, twierdząc, że jego 32-metrowy nadmuchiwany namiot igloo został skradziony. Wydał 3000 USD na dostosowanie tego nadmuchiwanego igloo z Chin, a otrzymanie towarów zajęło 3 miesiące. Ta szczególna część kradzieży wzbudziła powszechne zaniepokojenie miejscowej ludności.

Teraz skupmy się na skradzionym nadmuchiwanym igloo. Jest to nadmuchiwany namiot przypominający igloo. Służy głównie do aktywności na świeżym powietrzu, zwłaszcza festiwali muzycznych. W 2017 r. Ktoś ze stanu Nowy Jork użył nadmuchiwanego igloo do zorganizowania festiwalu muzycznego KeyBank Rochester Fringe.

Ponieważ rozmiar namiotu można dostosować do rzeczywistych potrzeb aplikacji, ten nadmuchiwany igloo jest bardzo wszechstronny, nadaje się nie tylko na duże przyjęcia, ale także na małe przyjęcia. Ponadto możesz również zainstalować lekkie paski wewnątrz namiotu, aby organizować imprezy w nocy.

Czy chcesz także dodać radości życiu? Może przy użyciu tego nadmuchiwanego igloo następnym razem, gdy spotkam się z przyjaciółmi, będzie to świetny wybór!