Nadmuchiwany balon Gorilla

Jest powód, dla którego wciąż są popularne. Ludzie osiągają wyniki. Wykonujemy ciężki balon z goryla winylowego klasy handlowej, który zapewnia lata użytkowania. Dzięki możliwości zmiany banerów na klatce piersiowej i ramionach rakieta podmiejska często będzie spoglądać, aby zobaczyć, co ma do powiedzenia wielka małpa w tym tygodniu. ”


Możesz wyraźnie zobaczyć różnicę i nikt nie będzie miał żadnych problemów z widzeniem ciebie. Regularnie zmieniaj treść wiadomości, aby ludzie chcieli zobaczyć, co tym razem powiedzie twoja wielka małpa. Jest to sprawdzona strategia, która sprawia, że ludzie patrzą, a na przyziemnym dążeniu do pracy jest to coś, na co kierowca czeka. Posiadaj to na koszt miesięcznego wynajmu.


Nadmuchiwany balon gorylowy


Nasze balony na dachu z gorylem są idealne do wielkich otwarć, ogólnych reklam, statusu przełomowego, promocji i codziennego użytku. Są one zbudowane i zaprojektowane tak, aby pozostawały na dachu przez wiele lat, a zmienny baner na piersi i ramionach umożliwia korzystanie z wielu wydarzeń / promocji. Łatwiej jest skonfigurować i zdjąć, niż zdajesz sobie sprawę. Może być montowany na dachu lub na ziemi.


Wykonane tutaj i rozbudowane do wynajmu i zastosowań komercyjnych. Gotowy w zaledwie dwa tygodnie.