Nadmuchiwane Golf Simulator namiot

Czy chcesz mieć własne miejsce praktyki golf? Czy chcesz ćwiczyć golf w pomieszczeniu, nie ekspozycji na słońce? To nie jest problem, wszystkie życzenia mogą być realizowane w tutaj.


Nadmuchiwane golf simulator namiot jest jednym z najbardziej popularnych produktów w naszej firmie, to pomóc udoskonalić umiejętności zawodników w kluczowych składników golf: jazdy, pitching, oddanie.


Inflatable Golf Simulator Tent 


Nadmuchiwane golf simulator namiot jest jako symulacja golfa, plac zabaw dla dzieci. Uderzyć piłeczkę do ekranu, następnie ekranu, aby określić lokalizację piłkę według trajektoria piłki. Namiot nadmuchiwane golf simulator pozwala zobaczyć toru lotu przewidywane kulki lepiej niż mniejsze sieci praktyce. Nadaje się do wszystkich grup wiekowych i poziomów umiejętności, 'nadmuchiwane Golf netto' może znajdować się wewnątrz lub na zewnątrz.

To elementy pomocy zawodnik i trener identyfikacji i popraw o najdrobniejsze szczegóły w swing. Nasze oddanie zakresy pomóc utrzymać swój wynik w dół poprzez poprawę dokładności i zdolności.


Jeśli planujemy wprowadzania produktu na rynek, dzień otwarty, wystawę lub innego zdarzenia wewnątrz lub na zewnątrz, nasz przenośny sieci i huśtawka cyfrowej analizy sprzętu zapewniają doskonałą okazję, aby przyciągnąć klientów za pomocą marketingu moc golf.

Możemy wydrukować logo, slogan lub innych wiadomości na namiot. Będzie widoczny ze wszystkich kierunków, niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twój namiot. Który daje maksymalnie sześć razy więcej promocyjnego miejsca niż zwykły znak plus korzyści z posiadania kopułą wzrok.


Możemy wydrukować logo, slogan lub innych wiadomości na namiot. Dajcie nam swój pomysł lub projekt, i jesteśmy pewni, że prawdziwe nadmuchiwane produktu! Należy tylko do Ciebie! To przyniesie Ci inne uczucie!