Nadmuchiwany namiot dyskotekowy na imprezę imprezową

Od wielu lat robimy nadmuchiwany namiot z kostki Disco. Namiot disco okazał się bardzo popularny wśród małych dzieci, ponieważ obejmują one zabawę taneczną i zabawę. Jednak do niedawna nadmuchiwany namiot był wykorzystywany wyłącznie do imprez firmowych.

Nadmuchiwany namiot disco był wykorzystywany przez przedsiębiorcę DJ-a jako Inflatable Cube i igloo DISCO i uchwycił apetyt narodu na imprezę we własnym ogrodzie. Fakt, że ten produkt można kupić za cenę wynajmu markizy, sprawił, że jest to pozycja obowiązkowa dla wielu firm eventowych, z których wiele posiada kilka różnych rozmiarów.

Inflatable disco cube zostały zaprojektowane do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, takich jak sale wystawowe, centra handlowe, imprezy i festiwale.

Konstrukcja lekkich materiałów dmuchanych stanowi ekonomiczną alternatywę dla bardziej tradycyjnych konstrukcji z litego muru i stoisk wystawienniczych. I przynieść bardziej atrakcyjną.

Wszystkie nasze projekty muszą zostać zamówione, a następnie wyprodukowane. Więc poczuj wolność wyobraźnią - "jeśli możesz to pomyśleć, możemy to zrobić". Nasz profesjonalny personel poprowadzi Cię przez proces projektowania idealnego nadmuchu, który będzie reprezentował Twoją markę.

Oferujemy pełną umowę o zachowaniu poufności, więc jeśli jesteś firmą medialną lub firmą marketingową reprezentującą klienta i chcesz się upewnić, że informacje poufne nie zostaną ujawnione.

Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli jakieś specjalne wymagania, pls prosimy dać mi znać. A jeśli potrzebujesz, możemy zainstalować pasek LED wewnątrz, aby uczynić go prismy namiot oświetleniowy. Kolor można zmienić za pomocą kontrolera.

Poniżej znajduje się kilka diod LED skutecznych w celach informacyjnych, to naprawdę jest odpowiedni na imprezę imprezową, prawda?

Odnoś Wiadomości