Nadmuchiwane namioty z kostki z fabryki Yolloy

Nadmuchiwany namiot sześcianu jest szeroko stosowany na potrzeby eventów, mobilnej stacji roboczej i tymczasowych warsztatów. Może również służyć jako namiot ślubny, imprezowy i reklamowy. Wykonujemy go w komercyjnym plandekowym materiale PCV, dzięki czemu można go łatwo ustawić za pomocą dmuchawy na kilka mennic. Nadmuchiwany namiot sześcianu może być wykonany w dowolnym rozmiarze, na przykład, możemy przygotować namiot imprezowy na tysiąc osób. Cały nasz nadmuchiwany namiot jest bardzo bezpieczny, nawet namiot jest zepsuty przez przypadek, spadnie bardzo wolno, więc ludzie w środku mają wystarczająco dużo czasu, aby się wydostać, a także można go naprawić w tym czasie.


Nadmuchiwane namioty z kostkami zazwyczaj mają tunel w swojej konstrukcji, a tunel służy jako wejście i wyjście namiotu. Istnieją również duże namioty sześcianowe z dwoma lub kilkoma tunelami i otworami. Jednak niektóre modele kostkowych nadmuchiwanych namiotów nie mają tuneli, ale są po prostu otwierane w miejscach przeznaczonych do wejścia i wyjścia. Oprócz "drzwi", istnieje również kilka okien. Jeśli chodzi o powierzchnię ścian, namioty te zwykle mają efekt poduszki powietrznej, co nadaje nowoczesny wygląd tym namiotom.


Oto niektóre modele w celach informacyjnych:

  

1. Klasyczny namiot z nadmuchiwaną kostką

 

Jednym z najpopularniejszych namiotów z kostkami jest klasyczny namiot z kostkami na imprezy. Jeśli lubisz proste, ale stylowe namioty, ten jest właśnie dla Ciebie! Standardowy rozmiar klasycznego namiotu nadmuchiwanego sześcianu wynosi 12 m (L) x 6 m (W) i 4 m wysokości, ale możliwe są również niestandardowe namioty. Waga wynosi zaledwie 300 kg, co jest dość niskie dla tak dużego budynku. Biały kolor jest dominujący, ale ma również dwa rzędy czarnych "poduszek" na górnej stronie. Po drugiej stronie znajduje się jeden szeroki otwór, a także trzy kropkowane okna. Wszystkie te elementy sprawiają, że ten klasyczny namiot jest wyjątkowy i tak piękny. Właśnie dlatego ten namiot jest bardzo poszukiwany przez wiele miesięcy.

 

Namiot ten jest wykonany z mocnej plandeki PCV i posiada podwójne szwy na całym świecie, a także cztery razy szwy w miejscach stresu (miejsca najbardziej cierpiące). Dla lepszego bezpieczeństwa na dole znajduje się "kotwica", która służy do przymocowania namiotu do podłoża. Na obszarach o silnym wietrze można dodatkowo naprawić ten namiot za pomocą kilku ciężkich worków z piaskiem. Klasyczny namiot z kostki jest odporny na promieniowanie UV, wodoodporny, przyjazny dla środowiska i trudnopalny. Jest objęty 3-letnią gwarancją.

                                                                               

 

2. Inflatable Cube Tent na duże imprezy

 

Oto jeden wielki namiot z kostkami do dużych wydarzeń. Ten duży, całkowicie biały namiot wykonany jest z plandeki PCV. Wymiary to 20m x 10m x 4.5m, co sprawia, że nadaje się na różne imprezy, w tym imprezy i inne imprezy rozrywkowe, koncerty, ale także spotkania biznesowe. Ma cztery tunele wejściowe ze wszystkich stron, a zatem tranzyt przez ten namiot jest bardzo dobry. Możesz pomieścić około 300 gości w tym dużym namiocie z kostkami i umieścić około 150 miejsc.


                                                             

 

3. Namiot projekcyjny Cube Movie

 

Czy lubisz oglądać filmy w kinach? Możesz mieć swój własny budynek projekcji filmowej, jak chcesz. Ten mały namiot sześcianu (7mL x 6mW) może być używany jako przenośne kino. Jest biały od zewnątrz, ale czarny od wewnątrz jest idealny do projekcji filmów. Z tego powodu nie ma okien. Zaproś znajomych i ciesz się oglądaniem filmów w tym niesamowitym namiocie z kostkami.

 

Musisz tylko mieć projektor filmowy, a także odpowiednie białe płótno do projekcji. Usiądź w fotelu i oglądaj ulubione filmy w tym namiocie z kostkami.

 

                


 

4. Czarny mobilny nadmuchiwany namiot z kostki

 

Zdecydowana większość nadmuchiwanych namiotów jest biała, jednak ta jest całkowicie czarna. Czarny kolor jest zawsze trendy, ponieważ wygląda fantazyjnie. Ten piękny namiot z kostki wykonany jest z materiałów plandekowych z Oxfordu i PCV - dwóch najbardziej jakościowych materiałów do nadmuchiwanych produktów. Namiot z czarnego sześcianu posiada otwierane okna ze wszystkich stron oraz jeden mały otwór na górze. Nadaje się do różnych celów - w reklamach, promocjach, wystawach i na małych imprezach.

 

                                                            

 

5. Nadmuchiwana sala koncertowa w kostce

 

Jeśli potrzebujesz namiotu do zorganizowania koncertu muzycznego, powinieneś rozważyć ten namiot sześcianu w sali koncertowej. Jest idealny do tego celu między innymi. Ten dwuwarstwowy namiot powietrzny wykonany jest z wysokiej jakości plandek PVC. Dlatego jest bardzo wytrzymały i stabilny. Ściany mają tak zwane "efekty bąbelkowe" z kilkoma otworami wejściowymi i prostokątnymi oknami. Ten sześcianowy namiot jest pełen wdzięku, ale aby uzyskać bardziej atrakcyjny wygląd, należy go zapalić za pomocą diod LED. Podobnie jak inne nadmuchiwane namioty, namiot koncertowy z kostkami jest łatwy do ustawienia, łatwy do wysuszenia, a także łatwy w utrzymaniu. Akustyczna jest idealna w namiocie, co czyni ją idealną na wewnętrzne imprezy muzyczne.

 

                                                           

 

6. Nadmuchiwany namiot weselny na niestandardowe imprezy

 

Planujesz ślub? Chcesz zorganizować przyjęcie weselne w dużym namiocie? Jeśli tak, musisz wziąć pod uwagę ten nadmuchiwany namiot ślubny. Oprócz przyjęć weselnych nadaje się również do innych niestandardowych wydarzeń. Ma piękny pomarańczowy kolor z czarną podstawą i czarnym dachem. Ponadto otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria, w tym dmuchawę, różne moce, klej, zestawy naprawcze, materiały zapasowe itp. Jest to średniej wielkości namiot z kostki, ponieważ jego wymiary to 12m x 8m x 4mH, co czyni go wygodnym na imprezy przeznaczone dla 50-100 gości. Jest bardzo łatwy w konfiguracji i instalacji. Z kilkoma dmuchawami będziesz potrzebować tylko 5-10 minut, aby zakończyć inflację. Po użyciu należy go starannie zapakować i przechowywać w odpowiednim miejscu.

 

Oprócz ślubu, ten duży namiot sześcianowy nadaje się również do imprez promocyjnych, przyjęć obiadowych, do użytku rodzinnego, jako bezpiecznego miejsca do odpoczynku, jako warsztat i tak dalej.

 

                                                            

 

7. Namiot oświetleniowy nadmuchiwany na zewnątrz kostki

 

Jeśli potrzebujesz dużego namiotu na nocne imprezy, ten oświetleniowy namiot jest właśnie dla Ciebie! W rzeczywistości jest to klasyczny, nadmuchiwany namiot sześcianu, który jest oświetlony diodami LED. Wystarczy zainstalować paski LED wewnątrz (w jednym kolorze lub w kilku różnych kolorach) i będzie to bardzo atrakcyjne w nocy. Oprócz lamp LED, namiot ten może być również wyposażony w klimatyzatory, systemy grzewcze, muzyczne i inne urządzenia elektryczne. Ten namiot sześcianu ma konstrukcję o podwójnych ściankach i dlatego jest dobrze izolowany od temperatury.

 

                                                             

 

Przy okazji, jesteśmy fabryką wyspecjalizowaną w wytwarzaniu nadmuchiwanych przedmiotów w Chinach od ponad dziesięciu lat. Jesteśmy dobrzy w nadmuchiwanym namiocie, zamkach do gry w bouncer i zabawkach w parku wodnym oraz w produkcji niestandardowej. Wszystkie rozmiary, kolory, logo mogą być dostosowane do Twoich wymagań. Jeśli masz jakieś wymagania, daj nam znać, możemy zrobić to naprawdę w naszym życiu.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, prosimy o kontakt, chętnie Ci go przedstawimy.