Nadmuchiwane łuki zużytych materiałów

Nadmuchiwane łuki po 1900 osób i rozwoju utworzony nowy formularz, nadmuchiwane ze względu na ogromne i nakładające bardziej ambitne i przyciągnąć więcej odwiedzających i turystów, jest nieporównywalny z tradycyjnych ulotki reklamowe propaganda, Arch zwolenników również oznacza.
Jako nowe środki reklamowe reklamy nadmuchiwane grać efekt dźwiękowy. Chociaż mówi się często łuku jako "Rainbow", Arch, ale często można zobaczyć czerwone łuki nadmuchiwane, szczęśliwy, nadmuchiwane symbol świętowania. Wraz z rozwojem środków komunikacji, napompowane kształtu stopniowo zmiany miały miejsce, było dziwne kształcie łuki i dodać trochę do góry egzotyczny wystrój, może przyciągnąć uwagę przechodniów.
Głównym materiałem jest PVC tworzywa nadmuchiwane, Oxford tkanina, materiał PVC ekranu i jej dyscypliny jest wyższa i mniej prawdopodobne do wycieku, za pomocą nadmuchiwane pompa powietrza może być kształtu, nadmuchiwane i w dalszym ciągu powietrza pod jego kształt bez uszkodzenia, można zachować w kształt w proces.