Nadmuchiwany tancerz jest dobry do reklamy

Znajduje się w małym miasteczku na południu Stanów Zjednoczonych, bardzo popularna restauracja. Nawet jeśli pogoda jest bardzo zła, dopóki restauracja jest otwarta, wielu klientów lubi jedzenie w środku. W sklepie codziennie można zobaczyć ludzi z okolicy, przechodzących ludzi, turystów i różne grupy. Klienci powiedzieli, że jedzenie w tym sklepie jest pyszne, szef jest bardzo przyjazny, a najważniejsze jest to, że podoba im się wyjątkowy i uroczy członek przy drzwiach.

Advertising Inflatable Air Dancer Waving Arms Sky Man Event Inflatable Tube Air Dancer

Ten członek, który jest bardzo popularny wśród wszystkich, to w rzeczywistości nadmuchiwana tancerka o wysokości 5 metrów, którą szef przy drzwiach przyciąga klientów. Nadmuchiwana czerwona reklamowa tancerka reklamowa ma jasny uśmiech, włosy w kształcie frytek z wyraźnym wzorem burgera i nazwą sklepu z przodu. Tym, co przyciąga wzrok, jest to, że dwa ramiona tego nadmuchiwanego tancerza powietrznego nieustannie machają. To jak powitanie ludzi, którzy przychodzą i odchodzą, i witanie ich w sklepie. Jednocześnie, ponieważ ta reklamowa nadmuchiwana tancerka powietrzna jest wystarczająco duża, ludzie, którzy są daleko, mogą ją zobaczyć.

Szef jest miłym starcem. Z radością powiedział, że odkąd wykorzystał ten nadmuchiwany tancerz powietrzny jako reklamę, liczba osób, które codziennie przychodzą do jego sklepu, znacznie wzrosła. Ponadto wszyscy lubią tę tancerkę powietrzną, szczególnie dla dzieci. Nazywają to „wielkim człowiekiem”. Następnie powiedział, że ten nadmuchiwany tancerz ma wiele zalet. Po pierwsze, jest łatwy w instalacji. Dopiero po kilku minutach wyprostował się. Po drugie, jest tani i można go ponownie wykorzystać. Więc zaoszczędził na kosztach reklamy. Po trzecie, ponieważ produkt jest ogromny, można go zobaczyć z dużej odległości. Wreszcie klienci w jego sklepie bardzo się ucieszyli z tego „dużego mężczyzny”.

Inflatable Single Leg Air Dancer Inflatable Air Puppet For Advertising Air Sky Dancer Customized

Tancerze nadmuchiwane są często używane do różnych zajęć na świeżym powietrzu, takich jak reklama, imprezy i parady. Materiał (materiał spadochronowy), który ma specjalną ochronę UV, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały na słońcu. Materiał ten ma dobrą odporność na rozrywanie, jest odporny na rozdarcie i odporny na promieniowanie UV. Wnętrze można wyposażyć w system oświetlenia, dzięki czemu nadaje się również do użytku w nocy. Dodaj zabawę do wydarzenia!