Jak używać nadmuchiwanego gwoździa do mocowania namiotu

inflatable tent fixing nail
Podczas korzystania z nadmuchiwanych namiotów zwykle używamy stałych gwoździ, aby przymocować namioty w miejscu, aby zapobiec przesuwaniu się namiotów podczas użytkowania, szczególnie podczas korzystania z nadmuchiwanych namiotów na zewnątrz. Oprócz tego, że wiatr nie może zostać wyparty przez nadmuchiwany namiot, należy również chronić bezpieczeństwo ludzi w namiocie nadmuchiwanym.
Dzisiaj powiemy Ci, jak używać tego gwoździa mocującego.
fixing nail for inflatable tent
1. Utrzymuj kąt 60 ° względem ziemi i pozostaw około 7 cm długości na górnym końcu. Za pomocą młotka przymocuj gwóźdź mocujący do podłoża.
inflatable tent fixing nail
2. Po zamocowaniu części gwoździa mocującego na ziemi, linę namiotu lub linę stalową zawiesza się i mocuje.
fixing nails
3. Sposób wyciągnięcia gwoździa mocującego:
1) Hak gwoździa mocującego jest zawieszony na haku w celu wyciągnięcia lub można go łatwo wyciągnąć za pomocą młotka z hakiem.
2) Włóż kolejny gwóźdź mocujący do otworu do zawieszania w górnej części gwoździa mocującego, a następnie potrząśnij gwoździem mocującym w lewo i prawo, aby go szybko usunąć.
4. Usuń szlam lub kurz z gwoździ mocujących i przechowuj je. Po pewnym czasie gwoździe mocujące zostaną utlenione. Wystarczy przetrzeć paznokcie mocujące niewielką ilością oleju smarowego na ręczniku.