Jak lepiej korzystać z dmuchanej kuli śniegu

01

Na festiwalu ludzie tworzyli ciekawą atmosferę z różnymi dekoracjami. Takich jak Boże Narodzenie i Halloween. Choinki i lalki Świętego Mikołaja widzimy wszędzie na ulicy, w sklepach, w domu. W wielkim centrum handlowym kupcy będą prosić ludzi o przebieranie się za Świętego Mikołaja i interakcję z klientami. W Halloween wszystkie małe dzieci noszą śmieszne ubrania i przebierają się za duchy lub bohaterów.

W ostatnie Święta Bożego Narodzenia rodzina Lily miała bardzo zabawne i ciekawe wakacje, korzystając ze specjalnego produktu. Po wakacjach jej ojciec kupił 3 przezroczyste dmuchane kule śnieżne o różnych rozmiarach. Potem jej matka udekorowała te czyste śnieżne kule w dzień świąt. Włożyła choinkę i model Świętego Mikołaja do małych dmuchanych kul śnieżnych i umieściła zabawki na kuli śnieżnej wielkości człowieka z matą powietrzną. Wreszcie zainstalowała światła LED we wszystkich nadmuchiwanych kulach śniegu. W nocy, kiedy włącznik był włączony, światła były szczególnie piękne. Dzieci Lily i sąsiadów bawiły się szczęśliwie w ogromnej, przezroczystej śnieżnej kuli, a dorośli pili kawę i rozmawiali obok nich. Wszyscy uwielbiali te Święta Bożego Narodzenia i powiedzieli, że podczas wakacji wybiorą tę przezroczystą dmuchaną kulę śniegu.

020304

Ta przezroczysta dmuchana kula śniegu składa się z dwóch części. Pierwsza część to przezroczysta kopuła, a druga to gruba mata powietrzna. To jest jak wielka pozytywka, która przyciąga uwagę ludzi. Materiał tej śnieżnej kuli jest wysokiej jakości i trwały i może być używany wielokrotnie. Jest mobilny, dzięki czemu można go zainstalować wewnątrz i na zewnątrz.

Ponadto, ta przezroczysta śnieżna kula ma wiele zastosowań, takich jak reklama, wydarzenia, scena, wystawy, a nawet biwakowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nadmuchiwanych produktach, skontaktuj się z nami.