Jak korzystać z przenośnego nadmuchiwanego namiotu medycznego podczas epidemii

W tym roku w wielu krajach na świecie miało miejsce wiele poważnych wybuchów choroby koronawirusowej 2019 (COVID-19). Według powiązanych raportów ta choroba zakaźna jest spowodowana przez nowego wirusa, którego nigdy wcześniej nie znaleziono u ludzi. Może powodować choroby układu oddechowego podobne do grypy, z objawami takimi jak kaszel i gorączka, które mogą powodować zapalenie płuc, gdy stan się pogarsza.

Po wybuchu zasoby medyczne, medyczne i ochronne są najbardziej niedostępne, takie jak łóżka szpitalne, specjaliści, leki, maski, rękawiczki, odzież ochronna i artykuły do ​​dezynfekcji. Dlatego, aby poradzić sobie z nagłymi warunkami medycznymi, wiele miejsc przyjęło przenośne miejsca tymczasowego leczenia, z których najczęstszym jest ruchomy nadmuchiwany namiot.

portable inflatable medical tent

Na wboc.com znajduje się artykuł zatytułowany GG: PRMC konfiguruje przenośny szpital poza oddziałem ratunkowym GG; a autor wspomina o PRMC, która utworzyła tymczasowy nadmuchiwany przenośny szpital w kampusie Salisbury' Nadmuchiwany szpital jest wyposażony w podstawowe środki medyczne i będzie wykorzystywany w sytuacjach awaryjnych, w których nastąpi przelanie się pacjentów. Ten zewnętrzny nadmuchiwany namiot ratunkowy umożliwia pełne przygotowanie personelu medycznego do leczenia w nagłych wypadkach w przypadku braku pokojów pogotowia ratunkowego i łóżek szpitalnych.

Wcześniej Rzym stosował również nadmuchiwane namioty w odpowiedzi na potencjalne zagrożenie koronawirusem. Założyli oni przed szpitalem recepcję na testy wirusów. Ten nadmuchiwany namiot o powierzchni 700 metrów kwadratowych zapewnia personelowi medycznemu tymczasową przestrzeń do wykrywania wirusów o dużej pojemności, która pomaga pacjentom wykryć obecność przypadków koronawirusa przed przeniesieniem.

Wreszcie, podczas epidemii, każdy z nas musi zwracać uwagę na środki ochrony osobistej: prawidłowo nosić maski, często myć ręce, wykonywać testy temperaturowe, zwracać uwagę na higienę osobistą i środowiskową, unikać kontaktu z innymi, ograniczać gromadzenie się tłumu i codzienną dezynfekcję. Tak długo, jak wszyscy pracują razem, z pewnością będziemy w stanie przetrwać ten trudny czas.