Jak korzystać z nadmuchiwanego bunkra Paintball

Wiele osób przyzwyczaja się do zabawy w polu typu lasu na barykadowym poczuciu smaku lub drewnianych bunkrach lub całkiem solidnym kawałku czegoś do ukrycia. Kiedy reguła gry zmieniła się, gdy grasz tak zwany bunkier paintball, co powinieneś zrobić? Następnie powiem ci, jak z niego korzystać.


Pierwsza rzecz w dmuchanym bunkrze paintballowym się rusza. Bunkier są dość ruchome, możesz i cały dzień. Sugeruję, żeby go nie używać, ale możesz. Oznacza to, że możesz korzystać z osłony jeszcze bardziej. I nie stój po prostu za mną, jeśli potrzebujesz ciasno, możesz wcisnąć do bunkra i lepiej go wykorzystać. Możesz zmienić perspektywę pola, sposób bunkra rybackiego. Naprawdę nie musisz robić tego zbyt poważnie, ponieważ jeśli to zrobisz, sędzia może oskarżyć cię o noszenie bunkra z kulkami powietrznymi, gdy osłona lekko się dostosuje, to pomaga. W rzeczywistości najciekawsza rzecz, jaką widzę jest w mistrzostwach, już w tym dniu nadmuchiwane bunkry paintballowe zaczęły obumierać, gracze grają za jego plecami. Właściwie trzymał bunkier, grał dalej. On odpala. Kiedy puścił pozycję, puścił bunkra i bunkier startujący i zniechęcony, to po prostu znika całkowicie. Jedną rzeczą, zauważysz, że gracz paintballowy potrzebuje więcej lufy na boisku, może zastanawiasz się, dlaczego tak długi, nadmuchiwany bunkier do paintballa? To też niekoniecznie.


Niektóre nadmuchiwane bunkry paintballowe nie wyolbrzymiają tego, można również według beczki do bunkra, w zasadzie w bunkrze do pakowania beczek. Pozwala ci grać bardzo ciężko, ponieważ wciąż jesteś w pokrowcu, a osłona jest w rzeczywistości formą odpowiednią dla ciebie. Jest to bardzo wygodne. Podczas gry w paintball należy zwrócić uwagę na to, że boisko do paintballa zostało przywiązane do ziemi. Jeśli grasz w bramę, jest sposób na umieszczenie jej pod workami z piaskiem lub w pewnym typie ciężaru. Jeśli jesteś na dmuchanym polu paintballowym i na ziemię, ale nie wszystkie mają taki sam system rezerw, więc bądź ostrożny. System głosowy do paintballu jest bardzo wyjątkowy, nigdy go nie zapomnisz. Wielu nowych graczy uważa, że grozi ci, gdy ktoś uderzy w twój bunkier, ale możesz wykorzystać swoją przewagę. Wkładasz ręce do bunkra z kulkami powietrznymi i naprawdę czujesz, która strona piłki zostanie trafiona, z prawej lub lewej strony, lub na środek. Wykorzystaj swoje zalety. Możesz poczuć, że cała kula farby została wbita w prawą stronę, a następnie przełączyć rękę, pojawia się po lewej stronie.


Czy możesz fachowo używać nadmuchiwanego bunkra do paintballa?