Jak prawidłowo używać nadmuchiwanego namiotu z kostki

Wszyscy w mieście wiedzą, że babcia Emily jest miłą i szanowaną osobą starszą. Prawie nikt jej nie lubi. Dziesięć lat temu babcia Emily sama przeprowadziła się do miasta. Jej mąż jest oficerem, który nie żyje od wielu lat. Mąż i żona nie mieli dzieci. Babcia Emily jest bardzo miła i bardzo lubi dzieci i bardzo dobrze dogaduje się ze swoimi sąsiadami. Przez ostatnie pięć lat nalegała na zrobienie czegoś bardzo znaczącego.

25 każdego miesiąca babcia Emily urządza przyjęcie w swoim ogrodzie. Bohaterem partii jest dziecko z sierocińca w mieście. Na początku była to sugestia babci Emily, która ma nadzieję zrobić coś dla tych sierot. Później pastor Ali z kościoła przyłączył się do swojego chóru i wraz z babcią Emily przyniósł ciepło sierotom. Każda impreza odbywa się w dużym zewnętrznym nadmuchiwanym namiocie z kostki. Babcia Emily przygotowała dużo chleba na stole w namiocie, a dzieciom spodoba się wiele przekąsek i napojów. Chóry umieściły balony i kwiaty w każdym rogu namiotu oraz urocze lalki od mieszkańców miasta. Zimą nadmuchiwany namiot kostkowy zostanie zainstalowany z ogrzewaniem, a latem będzie klimatyzowany, więc środowisko wewnątrz namiotu jest bardzo wygodne.

Dzieci w mieście również przyjadą na przyjęcie, ich rodzice mają nadzieję, że będą mogli poznać więcej przyjaciół, uczestnicząc w takich zajęciach, a także wiedzieć, jak opiekować się innymi dziećmi i pomagać im. Za każdym razem, gdy odbywa się przyjęcie, wielu mieszkańców przychodzi z pomocą. Mężczyźni budują nadmuchiwane namioty, a kobiety przygotowują jedzenie i organizują miejsca. Niektóre rodziny stwierdziły nawet, że w przyszłości nadmuchiwane namioty sześcianowe należy wymienić, chętnie zapłacą. Ponieważ uważają, że ten nadmuchiwany namiot na zewnątrz jest bardzo wygodny w użyciu. Jakość tego nadmuchiwanego namiotu jest również bardzo dobra. Materiał jest wodoodporny i trudnopalny, spełnia normy produkcyjne i jest nieszkodliwy, więc wszyscy mogą swobodnie wpuszczać dzieci do środka.

Gdy nie odbędzie się żadna impreza, babcia Emily złoży nadmuchiwany namiot w piwnicy. Często zaprasza przyjaciół, aby wrócili do domu na popołudniową herbatę. Kilka babć i dziadków siedziało w ogrodzie i rozmawiało przy kawie. Czasami młodzi ludzie w mieście pożyczają od Emily Babci nadmuchiwany sześcianowy namiot, aby organizować różne imprezy, takie jak przyjęcia, wesela, wystawy itp. Wszyscy uprzejmie nazywali nadmuchiwany namiot sześcienny Emily Babci „chaty miłości”.

Zdjęcia na zewnątrz pokazują:
inflatable cube tent for partyinflatable cube tentoutdoor inflatable cube tent
Wewnątrz zdjęcia pokazują:
inflatable cube tent for outdoor eventportable cub inflatable tentinflatable cube party tent